Mini kamera do auta DOD IS350 s 1080P + 150 ° + 2,5" displej

Skladem
Cena s DPH: 4 023 Kč
Cena bez DPH: 3 353 Kč
- +

Mini kamera do auta DOD IS350 s 150 ° FULL HD 1080P + senzor Exmor CMOS. Autokamera je ultra lehká 57g a má mikro rozměry 34 (D) 70,5 (Š) 50 (V) mm. Disponuje širokoúhlým 2,45 "displejem a stylovým designem na kterém se zobrazuje vše potřebné, je uživatelsky velmi přehledný s jednoduchou obsluhou jednotlivých tlačítek. Kamera zaznamenává video v Ultraširoký 150 ° úhlu pohledu, takže vám nic před vozidlem neunikne. Vaše záběry z jízdy můžete zaznamenávat ve dne i v noci a díky objektivu s clonou F / 1.8 a snímači Sony Exmor CMOS budou v opravdu špičkové kvalitě. Kamera zaznamenává obraz ve vysokém rozlišení 1920x1080px při počtu snímků za sekundu 30 fps.

mini kamera do auta dod IS350

V případě havárie, prudkého zabrzdění nebo naklonění auta, má funkci G senzor, která slouží jako ochrana souborů při nárazu a zároveň měří sílu přetížení. Rovněž v případě potřeby umožňuje uživatelům chránit existující soubor dlouhým stisknutím tlačítka "SOS". Kamera do auta IS350 FULL HD s pokročilou technologií WDR a   s podporou Micro SDXC paměťové karty až do 128 GB je váš společník na cestách. Mezi další pokročilé fukce, kterými disponuje tato lehká a mikro kamera, patří například i funkce jako automatické zaznamenávání, nahrávání ve smyčce a vypínání. Díky snímači SONY Exmor as automatickou schopností snímání světla ISO, pořiďte noční videa stejně tak jasně jako za denního svetl a.

Ultra lehká a ultra malá

Díky svým mikro rozměrům 34 (D) 70,5 (Š) 50 (V) mm a váze 57g zanechává pohled přes přední okno volný a jasný, bez blokování výhledu. Díky obrazovce IPS s úhlopříčkou 2,45 "vám umožnuje kdykoliv vidět záznam z kamery.

IS350 dod kamera


All-in-one funkce

Na rozdíl od běžných kamer do aut, DOD IS350 palubní auto kamera disponuje senzorem SONY EXMOR a dosahuje kvalitu videa FULL rozlišení 1080P.
Pomocí technologie WDR vytváří obraz jasný a bez zamlžení. Podporuje micro sd paměťové karty až do 128GB

IS350 dod palubní kamera sony sensor

parkovací dozor

S použitím funkce (detekce pohybu) se spustí automatické nahrávání videa při pohybu bez stisknutí jakéhokoliv tlačítka. Ideální na monitoring a ochranu Vašeho vozidla v době vaší nepřítomnosti.

detekce pohybu - kamera do auta


Senzor SONY Exmor CMOS

Exmor je název technologie, kterou společnost Sony implementovala do některých svých obrazových snímačů CMOS. Provádí konverzi analogového / digitálního signálu na čipu a dvou krocích redukci šumu paralelně na každém sloupci snímače CMOS. Obraz je tak videteľne ostřejší a redukovaný od nežádoucího šumu.

sony Exmor cmos senzor

Pokročilá technologie WDR

Ohromující video v jakémkoliv osvětlení a vyvážená expozice v každých podmínkách. Vytváří noční záběry jasnější, a snižuje silnou expozici světla (v případě oslnění) na dosažení co nejkrásnějšího obrazu.
WDR technologie

Úhel snímání 150 °

Kamera disponuje úhlem snímání až 150 °, což snižuje možnost tzv. mrtvého úhlu. Samozřejmostí je zachování všech detailů a ostrosti obrazu.
Úhel snímání je důležitý například při dopravní nehodě na křižovatce kde bude viditelné co se během nehody dělo po stranách.

150 úhel záběru

Základní funkce:

° 1080P nahrávání videa
° Pokročilá technologie WDR - ohromující video za každého světla
° 2,45 "IPS LCD Displej
° 150 ° ultraširoký úhel
° G-Senzor - ochrana dat při nárazu
° Manuální uzamčení souborů proti přemazání
° Automatické zaznamenávání a vypínání
° Nahrávání ve smyčce (staré záběry jsou automaticky nahrazeny novými)
° Podpora Micro SDXC paměťové karty až do 128 GB (není součástí balení)

specifikace:

Obrazovka: 2,45 "IPS LCD Displej
Rozlišení videa: FULL HD 1920x1080 @ 30fps
Senzor: Sony Exmor CMOS
Širokoúhlý objektiv: 150 °
Clona: f / 1.8
Citlivost ISO: Automatická
Video Formát: MOV
Audio: Mikrofon a mono reproduktor
Baterie: Super kapacitor
Vstupní výkon: 5V 1,5A
Rozměry: 34 (D) 70,5 (Š) 50 (V) mm
Hmotnost: 57 g
Provozní teplota: -20 ° C ~ 65 ° C
Záznamová média: Micro SDHC / SDXC podpora až do 128 GB (třída nahrávání 10)

Obsah balení:

1x Kamera DOD IS350
1x 3M Nalepovací držák + náhradní 3M samolepka
1x Nabíječka do auta
1x Manuál

DOD IS350 obsah balení

Komentáře

Další produkty

Kategorie

Nejprodávanější