4G LTE kamera do auta duální + GPS sledování - PROFIO X4

Skladem
Cena s DPH: 9 963 Kč
Cena bez DPH: 8 303 Kč
- +

4G LTE kamera do auta duální + GPS sledování - PROFIO X4 pro online sledování kamery a GPS lokace. Profio X4. Funkce na ochranu vozidla jako G-senzor, SOS SMS, technologie WDR a FULL HD video. GPS sledovací zařízení do vozidel s WIFI a podporou 4G SIM pro dokonalý přehled o jízdě. Duální Kamera do auta se vzdáleným GPS monitorováním - Profio X4 1080p a 720p + 4G + Live app na sledování. Tato Autokamera od Profio Electronics Tracking Cam X4 nabízí funkce jako GPS Tracker a to živé GPS online sledování vozidla přes app v telefonu či PC jakož i zobrazení live obrazu z kamery v reálném čase. Jedná se o duální autokameru (přední a externí), která umožňuje nahrávání záznamu z obou kamer, přední kamera má rozlišení FULL HD 1920x1080p s úhlem záběru 120°. Určitě zaujme i podpora vytvoření WiFi 4G hotspotu přes vloženou 4G SIM kartu. Kamera může nahrávat i zvuk přes mikrofon, který je umístěn přímo v těle hlavní kamery.

Snímky se ukládají na podporovanou paměťovou micro SD kartu až do velikosti 128GB. Tělo kamery je vypracované z kvalitních materiálů čím je odolná vůči vysokým teplotám nebo extrémnímu chladu. Nabízí možnost uzamčení SIM a Micro SD karty před neoprávněným editováním záznamů. Velmi zajímavou funkci je i možnost vzdáleného vypnutí motoru vozidla (pomocí relé)  v případě odcizení vozidla. Kamera v případě potřeby (SOS, odstranění napájení, porucha auto-baterie) funguje i na přibalenou externí baterii na kabelu s kapacitou 450 mAh. Tato kamera nemá žádná tlačítka přímo na zařízení, tedy znemožňuje jakoukoliv možnou manipulaci a snahu o úpravu/vymazání záznamů.

Cloud kamery do auta duální pro vzdálené sledování + monitorování v reálném čase

cloud 4g LTE kamera do auta profio x4

Prezentační video funkcí kamery

 

Máte k dispozici i externí SOS tlačítko na kabelu a v případě nouze jej můžete stisknout na 3 sekundy, čímž aktivujete SOS alarm. Pak kamera pošle SOS SMS na přednastavené tel. čísla a začne vytáčet tel. čísla dokola až do přijetí hovoru.Určite oceníte i funkci  Alarm vibrací - Vibrační alarm se zapne po zastavení motoru po uplynutí 5 minut. Pokud je detekována nějaká vibrace v odstaveném vozidle, aplikace Tracksolid APP Vás upozorní pomocí oznámení. Analýza chování řidiče - vestavěný 9-osový G senzor umožňuje lépe provádět analýzu chování řidiče. V případě nevhodného chování řidiče jako prudké zrychlování, silné bzrdění nebo vysoké otáčky motoru, Vás Autokamera upozorní pomocí aplikace na danou skutečnost a zároveň uloží záznam z jízdy na SD kartu i na Cloud server. Profio X4 je ideální a propracovaný způsob jak zvýšit bezpečnost Vašeho auta neustálým monitorováním nebo komplexní řešení pro firmy z hlediska sledování pohybu jejich vozového parku.

 

Porovnání jednotlivých modelů Profio Cloud kamerových systémů

profio x4 cloud camera

profio kamerový systém srovnání

Kamera do auta Profio X4 s funkcemi pro ochranu vozidla a vzdálením sledováním v reálném čase

Živý videopřenos z kamery můžete sledovat přes volně dostupnou mobilní aplikaci (podpora pro Android/iOS) s názvem "Tracksolid", nebo přes Web platformu na PC. Prostřednictvím ní je možnost sledovat i online GPS polohu vozidla na mapě v reálném čase. Sada kabeláže je určena pro přímé připojení na pojistkovou skříň 12/24V což umožňuje trvalé napájení. Výhodou je duální kamerový systém, který nahrává záznamy z přední a zadní kamery. Přes aplikaci v mobilním telefonu i PC platformu, nebo tabletu se můžete připojit na vozidlo. Na mapě se vám zobrazí jeho aktuální poloha s údaji o čase, rychlosti a GPS souřadnicemi. Aplikace podporuje i funkci živého náhledu v reálném čase.

 

kamera do auta profio x4 online sledování

 

Přes aplikaci v mobilním telefonu i WEB platformu, na PC nebo tabletu se můžete připojit na vozidlo.

Na mapě se vám zobrazí jeho aktuální poloha s údaji o čase, rychlosti a GPS souřadnicemi. Aplikace podporuje i funkci živého náhledu v reálném čase.

kamera do auta profio x4 app v mobilu

Vychutnejte si službu GPS sledování přímo přes webové rozhraní www.tracksolid.com

Není třeba instalovat žádný software. Vše je dostupné přes internet z webového prohlížeče na vašem stolním počítači, notebooku, tabletu či mobilním telefonu. Základní funkcí je sledování motorového vozidla, ať už jde o osobní nebo nákladní. Pokud je vozidlo online zobrazí se vám na mapě jeho aktuální poloha a můžete dále sledovat jeho trasu. V případě že je offline zobrazí jeho poslední známá poloha. Každé vozidlo má po registraci své zvláštní ID číslo, podle kterého si umíte v historii jízd (7 denní historie) najít jeho záznamy o pohybu. Po spuštění archivované jízdy vidíte na mapě jeho pohyb. Při detailním rozpisu vidíte v jakém čase, na jakém místě a konkrétní adrese se přesně vozidlo v daný moment nacházelo. Funkce GEO FENCE Vám umožní zaslat E-mail notifikaci při opuštění vyznačeného prostoru (pokud by náhodou řidič vozidla zajel mimo plánované trasy). Pro využití funkce je nutné zakoupit licenci pro sledování.

kamera do auta gps sledování tracksolid
tracksolid profio x4 monitoring vozidla

Video události do cloudu

V případě vážné nehody, kolize nebo nesprávného chování při jízdě se video automaticky přenese do cloudu. Díky připojení 4G lze dosáhnout vyšší rychlost dat a větší pokrytí, což vám umožní okamžitě reagovat, nebo jednat.

Autokamera profio x4 přenos videa na cloud

DBA - Analýza jízdního chování

Monitorování údajů o jízdním chování řidiče, včetně prudké akcelerace, prudkého brzdění a extrémních zatáček, pomůže snížit nehodovost vašeho vozového parku a zlepšit spotřebu paliva.

kamera do auta profio x4 - DBA - Analýza jízdního chování

Vzdálená kontrola

Tato unikátní kamera do auta umožňuje vzdálenou kontrolu nad přehráváním záznamů z kamery. Rovněž možnost udělat foto snímek či video na dálku přímo z kamery. Funkce vypnutí motoru na dálku z ní dělá skvělý nástroj jako ochranu před odcizením. Vibrační alarm, který Vás upozorní na nežádoucí otřesy (vniknutí do automobilu či náraz).

kamery do auta profio x4 vzdálená kontrola

WiFi HOTSPOT

Po nastartování motoru bude wifi hotspot automaticky zapnutý. Název hotspotu je "IMEI", zatímco heslo je posledních osm číslic IMEI. Stačí jen otevřít aplikaci Tracksolid, připojit se k příslušnému WiFi, a pak můžete snadno přehrávat záznamy či editovat nastavení.
 
kamera do auta profio x4 wifi hotspot
 

4G vysokorychlostní přenos dat

Stačí vložit 4G SIM kartu a můžete se snadno připojit na internet. Kamera Profio Tracking Cam X4 podporuje 2G GSM, 3G WCDMA a 4G přenos dat. Takže se můžete připojit na vysokorychlostní internet téměř kdekoliv.

kamera do auta profio x4 - 4G Vysokorychlostní přenos dat

Vibrační alarm proti krádeži

Když je ACC zapnutý, alarm a indikátory se okamžitě zastaví. Zařízení se přepne do režimu ochrany vozidla po 5 minutách od zastavení motoru vozidla. Pokud senzory v kameře zachytí vibrace ve vozidle, tak se zapne alarm a upozorní Vás formou notifikace přes aplikaci v smartphonu do 10 sekund.

Autokamera profio x4 - vibrační alarm

Odstavení přívodu paliva

Když telefon přes notifikaci přijme narušiteľský alarm, je možné poslat příkaz k odstavení motoru. Je tak z bezpečnostních důvodů možné učinit pouze v případě že zařízení má identifikovanou GPS polohu a rychlost vozidla je méně než 20 km/h.

kamera profio x4 - dálkové odstavení vozidla

Živé real time sledování

Sledujte záběry z autokamery kdykoliv a kdekliv pomocí mobilní aplikace Tracksolid přímo ve Vašem smartphonu.

kamera do auta profio x4 real time sledování

Zabudovaný G-senzor

Při nouzovém zabrzdění nebo při nárazu G-senzor vyhodnotí takovou situaci jako vážnou a spustí automatické nahrávání záznamu. Potom uzamkne video soubor průběhu nehody. Toto video může být důkazem při dokazování viníků nehody.

kamera do auta profio x4 funkce g-senzor

Nouzové volání SOS

V případě nouze můžete stisknout tlačítko SOS na 3 sekundy, čímž aktivujete SOS alarm. Pak kamera pošle SOS SMS na přednastavené tel. čísla a začne vytáčet tel. čísla dokola až do přijetí hovoru.

kamera v autě profio x4 SOS alarm

Řízení flotily vozidel

Pokud vlastníte flotilu vozidel ve Vaší firmě, máte možnost je sledovat najednou pod jedním účtem. Při použití naší platformy Tracksolid můžete na jednom účtu sledovat množství zařízení. Je pro vás výhodné sledovat vaši flotilu po celou dobu.

kamera do auta profio x4 řízení flotily vozidel kamery do auta

 

FULL HD 1080 video kvalita

Kamera Profio Tracking Cam X4 přináší dokonalé zobrazovací schopnosti. Záběry budou zachyceny s vynikající jasností. Všechno zachycené touto autokamerou bude následně přeneseno do úžasných videí. Přišel čas užít si ostré a krásné záběry.

Autokamera profio x4 full hd nahrávání videa

Nahrávání ve smyčce

Videozáznamy budou uloženy na micro SD kartě každé 3 minuty (dle nastavení). Pokud je karta SD plná, starší záznamy se automaticky vymažou a nahradí novými.

kamera do auta profio x4 Cyklické nahrávání

Podpora WDR funkce (Wide Dynamic Range)

Tato autokamera podporuje WDR funkci, WDR je špičková technologie aplikována pro kamery, bez ohledu na to jestli je okolí příliš světlé nebo tmavé, nebo jestli je stín, odraz, šero atd. Obraz na kameře je vždy čistý a jasný.

kamera do auta profio x4 technologie WDR

Úplné 3-pruhové pokrytí

V zájmu snížení slepých bodů autokamera Profio tracking cam X4 používá 120° širokoúhlý celoskleněný objektiv, který pohodlně snímá 3 pruhy na cestách. Autokamera je vysoce citlivá a umožňuje přesné a podrobné zaznamenávání snímků.

kamera do auta profio x4 120 stupnu širokoúhlý záběr

 

Specifikace:

Model: Profio Tracking Cam X4
Procesor: ARM Cortex A53 Quad-Core 1,4GHz
Operační systém: Android 8.1 GO
Flash paměť: eMMC 16G
RAM paměť: LPDDR3 1GB
GPS + BDS, GSM & WCDMA, 4G,
Rozlišení videa přední kamera: Full HD 1080p s 30fps, H.264 encoding, úhel snímání 120°
Rozlišení videa externí kamera: 720p, úhel snímání 100°
Wi-Fi: 802.11 b/g/n, 2,4 GHz frekvence, hotspot
Vzdálené sledování: PC & App - PC rozhraní: www.tracksolid.com, APP na mobil: Tracksolid
Live sledování: Obě duální kamery Web či přes APP
G-Sensor: Ano (6 směrový)
Mikrofon: Ano
Vestavěné reproduktory: Ano
Podpora micro SD: až do 128GB
USB datové rozhraní: Micro USB 5 Pin
Baterie externí: 450mAh
Napájení: 12V - 24V
Provozní teplota -20° C ~ 65° C, (-4° F ~ 149° F)
Rozměry hlavní kamera: Š/V/H 6,8 x 4,8 x 10,9 cm
Rozměry externí kamera: Š/V/H 5,3 x 3,1 x 3,1 cm
Hmotnost hlavní kamery: 225 g

kamera do auta profio x4 obsah balení

profio electronics Kamera Profio Tracking Cam X4 je špičkový produkt nové značky PROFIO ELECTRONICS , která se úzce specializuje na vývoj a výrobu inovativních kamer, které přinášejí nový rozměr jejich použití v každodenní praxi.

Komentáře

Další produkty

Kategorie

Nejprodávanější