Kamera do auta DOD GS980D - Duální 4k + 1K s GPS + 5GHz WiFi

Skladem
Cena s DPH: 10 773 Kč
Cena bez DPH: 8 978 Kč
- +

Kamera do auta DOD GS980D - Duální 4k + 1K s GPS + 5GHz wifi + 3" IPS displej. Nejlepší kamera do auta s GPS duální s podporou 5G Wifi a 4K rozlišením. Nová duální autokamera s podporou až 256GB micro SD karty. Kamera do auta s naprosto novým obrazovým snímačem OmniVison OS08A10 pro přední kameru a SONY STARVIS IMX307 CMOS Sensor pro zadní kameru vám zaručí iv noci revoluční noční vidění a   to iv úplné tmě. Model DOD GS980D je autokamera s plnohodnotným videozáznamem ve 4K rozlišení pro přední a FULL HD rozlišení pro zadní kameru v bezkonkurenční kvalitě na obou video kanálech kamer s frekvencí při nahrávání 30 fps, kompresí videa H.265 as clonou f/1.5 pro křišťál .

NEJLEPŠÍ HODNOCENÁ KAMERA DO AUTA a VÍTĚZ TESTŮ ZA ROK 2023

vitaz testov dod gs980d
 
https://www.arecenze.cz/kamery-do-auta/ 
https://necenzurovane.sk/dod-gs980d 
https://producteo.sk/kamery-do-auta/ 
https://www.smartmag.cz/nejlepsi-kamera-do-auta/
https://testy-recenzie.eu/test-kamier-do-auta/ 
https://dodomacnosti.sk/kamery-do-auta/ 
https://www.testy-spotrebicu.cz/test-recenze-dualni-autokamera-dod-gs980d-4k/
 

Vestavěný Super capacitor (super kondenzátor) namísto Li-Ion baterie - pro ještě lepší odolnost a životnost kamery. Kamerový set disponuje širokoúhlým objektivem až 140° přední i zadní kamery , což Vám umožní mít monitorovaný opravdu široký úhel v okolí vašeho auta, blížící se k parametrům rybího oka. Malé rozměry přední kamery jen 97x54x40mm Vám zaručí, že nebude poutat pozornost resp. Vám nebude zaclánat ve výhledu.

DOD GS980D predná a zadná autokamera

Test, unboxing a VIDEORECENZE - Arecenze.cz 

 

 

Test, unboxing a VIDEORECENZE - Testy-spotrebicu.cz

 

Kamera do auta - Duální 4k + 1K kamera s přídavnou zadní kamerou

Aby Vám neunikl žádný detail a měli jste záznam i ze zadní části vozidla (při nárazu zezadu, atd.). Použití zadní kamery je volitelné, přední kameru lze používat také samostatně. Možnost obrátit obraz o 180 stupňů pro přední a zadní kameru (kamera může být namontována "hlavou dolů").

kamera do auta najlepsi 4k dualni DOD GS980D 4K+1K

Objektivu sf/1.5 clonou pro jasný a čistý obraz. Komprese obrazu H.265, MP4 soubor. Podpora micro SD až do 256GB. Autokamera také disponuje citlivostí ISO až do 6400 pro vynikající snímání ve slabých světelných podmínkách a nočního videa. Vestavěný procesor GPS umožňuje řidičům zachytit rychlost a polohu s vysokou přesností. Kamera je snadno ovladatelná prostřednictvím tlačítek a přehledného 3,0" LCD displeje . Kabelové propojení mezi kamerami je cca 6m dlouhé . Kameru DOD S980D lze napojit na napájení 12/24V tedy použití je bez problémů možné kromě osobního automobilu i v jiných vozidlech kamionech nebo autobusech Přední kamera je také snadno připevnitelná na čelní sklo automobilu pomocí lepícího 3M držáku s GPS loggerem.

Nejlepší kamera do auta s GPS duální s podporou 5G Wifi a 4K rozlišením

dod kamera do auta s GPS a 5GHz wifi prenosom + 3" displej

Certifikovaná CE kamera do auta pro provoz v celé Evropské Unii

Certifikovaná kamera do auta pro použití v celé EU (tj. iv Rakousku, Německu a ostatních členských státech). Splňují kritéria technických norem a lze je používat ve vozidle.

 

Certifikovaná CE kamera do auta GS980D

Autokamery do auta nové generace NEXT GEN - DOD GS980D

Špičková kamera do auta a nová vlajková loď oceňovaného Tchajwanského výrobce DOD-TECH.  

NEXT GEN - DOD GS980D kamera nové generace

 

Až 4K + 1K rozlišení záznamu z kamery

Aby vám neušel žádný detail, (jako čitelnost SPZ) či jezdíte rychle, ve zhoršených světlených podmínkách (déšť, sníh, tma, atd.)

4K + 1K rozlišení záznamu z kamery DOD 980D

Vysokorychlostní přenos dat - 5G WIFI

Prohlížení a sdílení dat přímo přes mobilní telefon, bez potřeby vyjímání paměťové karty

DOD GS980D - Vysokorychlostní přenos dat - 5G WIFI
 

Aplikace pro Android/iOS

Přehledná aplikace od DOD (Android/iOS) na chytré telefony či tablety, kde budete moci po spárování přes Wifi přehrávat svá videa z jízdy, sledovat aktuální pozici přes google maps či měnit nastavení kamery.
 
GS980D aplikace od DOD (Android/iOS) na chytré telefony či tablety

Clona f/1.5 zaručí vysokou citlivost a ostrý obraz i při špatných světelných podmínkách ve dne nebo v noci

Vysoká výkonnost při slabém osvětlení - Velikost clony odráží množství světla dopadající na senzor při snímání. Čím větší clona (menší číslo f), tím více světla bude zachyceno ve snímači kamery. Díky nejširší cloně, která je 66% větší v porovnání s konkurencí na trhu, DOD kamery produkují ten nejostřejší obraz.
Clona f/1.5 vysoká výkon při slabém osvětlení dod kamera

Zabudovaný GPS modul v patentovaném držáku s 3M nálepkou

Patentovaný opravdu pevný nacvakávací držák pro eliminaci vibrací či nechtěných zvuků na záznamu s 3M nálepkou (s USB-C konektorem pro nápájení přímo z držáku) se zabudovaným GPS senzorem

kamera do auta - Zabudovaný GPS modul

Napájení autokamery je přes USB-C rozhraní

Nápájení kamery do auta DOD GS980D je řešeno přes USB-C rozhraní (nikoliv klasické micro či mini USB), tedy nový standard vysokorychlostního přenosu dat i napájení autokamery.

Nápájení kamery do auta DOD GS980D - přes USB-C rozhraní

Perfektní noční vidění díky HDR technologii zajistí ostrý obraz i po tmě

Jedná se o technologii High Dynamic Range (tedy vysoký dynamický rozsah), která umožní mnohem lépe sledovat velmi světlé i velmi tmavé části obrazu zároveň . Zkráceně HDR, je technologie, která umožňuje rozšířenou reprodukci detailů v tmavých i světlých částech snímané scény zároveň
Perfektní noční vidění díky HDR technologii - dod kamera do auta

Lídr na trhu bezpečnosti a monitoringu aut - Zcela nový PARKOVACÍ MÓD 5. GENERACE

Velkou výhodou je vylepšený systém funkce parkovacího módu nové generace upgrade 5.0. Dobrá kamera nahrává během jízdy, ale lepší kamera bude udržovat váš vůz pod dohledem 24 hodin denně a 7 dní v týdnu . Kamera poskytuje dvě možnosti ochrany při parkování. Prvním je nahrávání pomocí funkce TIMELAPS Jedná se o časosběrné nahrávání kdy kamera každou 1 sekundu pořizuje snímky , které následně spojuje do videa, tedy neujde Vám žádný záznam detail, který si budete potřebovat prověřit.
Druhým režimem je nahrávání při DETEKOVÁNÍ KOLIZE . V tomto režimu má kamera aktivní G senzor , který snímá přetížení a při nárazu spustí nahrávání videa. Parkovací režim vyžaduje trvalé napájení, ideální přes sadu trvalé kabeláže v naší nabídce.
DOD GS980D Zcela nový PARKOVACÍ MÓD 5. GENERACE
 

Superkondenzátor

Kamera DOD GS980D má zabudovaný super kondenzátor namísto lithiových baterií. Superkondenzátor zajišťuje lepší ochranu před vyšší teplotou a nehrozí tak poškození nebo exploze jako u klasických baterií. Poskytuje také delší životnost než autokamery s lithium-iontovými bateriemi.

DOD GS980D má zabudovaný super kondenzátor

Podpora až do 256GB micro SD karty

Autokamera podporuje micro SD karty až do 256GB (běžné auto kamery jen do 128GB) . V případě havárie, prudkého zabrzdění nebo naklonění auta, kamerový set má funkci G senzoru, která slouží k ochraně souborů při nárazu. Rovněž v případě nouze umožňuje uživatelům manuálně chránit existující soubor stisknutím tlačítka "SOS".
Podpora až 256GB micro SD karty - autokamera

 

G-senzor ochrana dat při nárazu

Při nárazu, nouzovém brzdění nebo naklonění automobilu, bude automaticky chránit všechny uložené a aktuální záznamy. Prostřednictvím této funkce nebudou důležité soubory odstraněny či přepsány a to ani při nahrávání v časové smyčce.

G-senzor ochrana dat při nárazu - DOD kamery do auta

Nahrávání ve smyčce - Cyklický záznam

Když je úložný prostor na vložené micro SD kartě plný, může automaticky přepsat starší soubory novějšími, tedy soubory se neustále promazávají.

 

kamery do auta - nahrávání ve smyčce cyklický záznam

Nová komprese videa H.265

Autokamera je vybavena novou kompresí H.265, která zajistí ukládání záznamů v menší velikosti. Záznam nahraný v této kompresi bude zabírat o 30% méně místa na paměťové kartě a přitom kvalita obrazu zůstane zachovalá. Takže se paměťovou kartu se Vám vejde mnohem více záznamů v porovnání se starší kompresí H.264. 1min. zabírá na 4k přední kameře cca 215MB a zadní kamera 1K zabírá cca 70MB

autokamera GS980D nová komprese H.265

 

Specifikace:

Rozlišení videa: přední kamera: 3840x2160@30fps, zadní kamera 1920x1080 @ 30 fps
Senzor: přední kamera: OmniVison OS08A10, zadní kamera: SONY STARVIS IMX307 CMOS Sensor
Displej: 3" IPS displej
Širokoúhlý objektiv: 140° (přední i zadní kamera)
Clona: f/1,5
Citlivost ISO: až do ISO 6400
Video formát: H.265 MP4
Záznamová média: Micro SDHC/SDXC třídy 10 (až do 256GB)
Audio: mikrofon a mono reproduktor (součástí)
Baterie: super kapacitor
Vstupní výkon: 5V 2,5A
Rozměry přední kamery (d/š/v): 97x54x40mm
Rozměry zadní kamery: 60x30x33 mm
Hmotnost přední kamery: 91,6 g
Hmotnost zadní kamery: 28,2 g
Provozní teplota -20°C ~ 65°C, (-4°F ~ 149°F)

Obsah balení:

1x Přední kamera do auta DOD GS980D
1x Držák s 3M nálepkou + GPS modulem
1x Zadní kamera
1x Propojovací kabel se zadní kamerou (6M)
1x Nabíječka do auta 12-24V
2x Transparentní ochranná nálepka pro snadné upevnění držáku na sklo
1x Manuál

DOD GS980D kamera - obsah balení

 

 


arecenze logo

Arecenze.sk - Recenze a test DOD GS980D

"Kamera DOD GS980D se ve srovnávacím testu černých skříněk do aut portálu Arecenze.cz umístila na 1. místě – VÍTĚZ POROVNÁNÍ. Disponuje velmi kvalitním zpracováním, unikátními funkcemi a špičkovou kvalitou obrazu. Jako duální kamera na trhu nemá konkurenci."

Čti celý článek


necezurovane.sk

Necenzurovane.sk - Recenze a test DOD GS980D

"Kamera DOD GS980D se ocitla v testu modelů černých skříněk do aut v jednotlivých cenových kategoriích, včetně rad, podle jakých parametrů autokameru vybírá jako VÍTĚZ TESTU, byl udělen titul NEJVYŠŠÍ KVALITA"

Čti celý článek


testy spotrebu.cz
 

 

Testy-spotrebicu.cz - Recenze a test DOD GS980D

"Kamera DOD GS980D získala ocenění TOP Produkt v rozlišení 4K jako známku kvality. Pokud vyžadujete od kamery bezkonkurenční rozlišení a kvalitu je tato autokamera stvořená přímo pro vás a my vám její nákup můžeme určitě doporučit."

Čti celý článok


heureka logo
 

 

Recenzie od používateľov Heureka.cz - 99%

"Kamera použitá v extrémních podmínkách (hustý déšť špatná viditelnost), točené iv noci po shlédnutí videa má více než překvapila. Doporučuji všem, kteří hledají kvalitu."

Čti všechny recenze  DOD GS980D na portálu Heureka.cz

Komentáře

Další produkty

Kategorie

Nejprodávanější