4G LTE WiFi dual systém do auta s GPS + Live web/app PROFIO X5

Skladem
Cena s DPH: 10 773 Kč
Cena bez DPH: 8 978 Kč
- +

4G LTE WiFi dual systém do auta s GPS + Live web/app - PROFIO X5. Monitorovací Android systém s funkcemi pro ochranu vozidla a vzdálením sledováním v reálném čase. PROFIO X5 dual 4G/WiFi + Live app/web na sledování. Nejnovější kamerový systém od Profio Electronics X5 nabízí funkce jako GPS Tracker a to živé GPS online sledování vozidla přes app v telefonu či PC jakož i zobrazení live obrazu z kamery v reálném čase. Jedná se rekordér s možností připojení 2 kamer (přední, zadní), který umožňuje kromě nahrávání videa z obou kamer zároveň (podpora micro sd do 128GB). Přední kamera má rozlišení FULL HD 1920x1080p. Kamery mají minimální rozměry a neomezují prostor ve vozidle. Zařízení android boxu je přitom možné skrýt, takže není nutné aby bylo umístěno na palubní desce a nenarušuje výhled z vozidla.

Oceníte i podporu vytvoření WiFi 4G hotspotu přes vloženou 4G SIM kartu. Snímky se ukládají na podporovanou paměťovou micro SD kartu až do velikosti 128GB. Tento kamerový systém nemá žádná tlačítka přímo na zařízení, tedy znemožňuje jakoukoliv možnou manipulaci a snahu o úpravu/vymazání záznamů. Napájení systému se instaluje přímo do pojistkové skříně vozidla. Umístění Android boxu je možné kdekoliv ve vozidle, na místo kde nebude box viditelný. Nabízí možnost uzamčení vložené SIM i Micro SD karty před neoprávněným editováním záznamů. Kamera může nahrávat i zvuk přes mikrofon, který je umístěn v SOS tlačítku na externím kabelu.

Cloud/Android duální kamera do Vašeho vozidla pro vzdálené sledování v reálném čase

4g LTE kamera do auta profio x5

Prezentační video funkcí kamery

 

full hd kamera do auta profio x5

Máte k dispozici i externí SOS tlačítko na kabelu a v případě nouze jej můžete stisknout na 3 sekundy, čímž aktivujete SOS alarm. Analýza chování řidiče - vestavěný 9-osový G senzor umožňuje lépe provádět analýzu chování řidiče. V případě nevhodného chování řidiče jako prudké zrychlování, silné bzrdění nebo vysoké otáčky motoru, Vás Autokamera upozorní pomocí aplikace na danou skutečnost a zároveň uloží záznam z jízdy na SD kartu i na Cloud server. Profio X5 je ideální a propracovaný způsob jak zvýšit bezpečnost Vašeho auta neustálým monitorováním nebo komplexní řešení pro firmy z hlediska sledování pohybu jejich vozového parku.

Porovnání jednotlivých modelů Profio Cloud kamerových systémů

Autokamera do auta profio

profio kamery srovnání x1 x2 x4 x5

Monitorovací systém s funkcemi pro ochranu vozidla a vzdálením sledováním v reálném čase

Živý videopřenos z kamery můžete sledovat přes volně dostupnou mobilní aplikaci (podpora pro Android/iOS) s názvem "Tracksolid", nebo přes Web platformu na PC. Prostřednictvím ní je možnost sledovat i online GPS polohu vozidla na mapě v reálném čase. Sada kabeláže je určena pro přímé připojení na pojistkovou skříň 12/24V což umožňuje trvalé napájení. Výhodou je duální kamerový systém, který nahrává záznamy z přední a zadní kamery. Přes aplikaci v mobilním telefonu i PC platformu, nebo tabletu se můžete připojit na vozidlo. Na mapě se vám zobrazí jeho aktuální poloha s údaji o čase, rychlosti a GPS souřadnicemi. Aplikace podporuje i funkci živého náhledu v reálném čase.

monitorovací system do auta profio x5

Přes aplikaci v mobilním telefonu i WEB platformu, na PC nebo tabletu se můžete připojit na vozidlo.

Na mapě se vám zobrazí jeho aktuální poloha s údaji o čase, rychlosti a GPS souřadnicemi. Aplikace podporuje i funkci živého náhledu v reálném čase.

kamera do auta s live přenosem profio x5

Vychutnejte si službu GPS sledování přímo přes webové rozhraní www.tracksolid.com

Není třeba instalovat žádný software. Vše je dostupné přes internet z webového prohlížeče na vašem stolním počítači, notebooku, tabletu či mobilním telefonu. Základní funkcí je sledování motorového vozidla, ať už jde o osobní nebo nákladní. Pokud je vozidlo online zobrazí se vám na mapě jeho aktuální poloha a můžete dále sledovat jeho trasu. V případě že je offline zobrazí jeho poslední známá poloha. Každé vozidlo má po registraci své zvláštní ID číslo, podle kterého si umíte v historii jízd (7 denní historie) najít jeho záznamy o pohybu. Po spuštění archivované jízdy vidíte na mapě jeho pohyb. Při detailním rozpisu vidíte v jakém čase, na jakém místě a konkrétní adrese se přesně vozidlo v daný moment nacházelo. Funkce GEO FENCE Vám umožní zaslat E-mail notifikaci při opuštění vyznačeného prostoru (pokud by náhodou řidič vozidla zajel mimo plánované trasy). Pro využití funkce je nutné zakoupit licenci pro sledování.

live sledování vozidla přes gps profio x5
licence na sledování auta tracksolid

Video události do cloudu

V případě vážné nehody, kolize nebo nesprávného chování při jízdě se video automaticky přenese do cloudu. Díky připojení 4G lze dosáhnout vyšší rychlost dat a větší pokrytí, což vám umožní okamžitě reagovat, nebo jednat.

cloud android Autokamera profio x5


Různé scénáře použití

Android BOX Profio X5 je zařízení, které umožňuje širokou variabilitu použití. Kamery je možné umístit kdekoliv ve vozidle.

scénáře pouzití ​​kamery profio x5

DBA - Analýza jízdního chování

Monitorování údajů o jízdním chování řidiče, včetně prudké akcelerace, prudkého brzdění a extrémních zatáček, pomůže snížit nehodovost vašeho vozového parku a zlepšit spotřebu paliva.

DBA - analyza o chování řidičů

Vzdálená kontrola

Tento unikátní systém umožňuje vzdálenou kontrolu nad přehráváním záznamů z kamery. Vibrační alarm, který Vás upozorní na nežádoucí otřesy (vniknutí do automobilu či náraz).

profio x5 - vzdálená kontrola vozidla

 

WiFi HOTSPOT a 4G vysokorychlostní přenos dat

Stačí vložit 4G SIM kartu a můžete se snadno připojit na internet. Po vložení SIM karty do zařízení se Vám vytvoří 4G WiFi přístupový bod (na SIM kartě je třeba mít aktivovány datové služby) což Vám umožní připojit se na kamerový systém. PROFIO X5 podporuje 2G GSM, 3G WCDMA a 4G (LTE) přenos dat. Takže se můžete připojit na vysokorychlostní internet téměř kdekoliv. Po nastartování motoru bude wifi hotspot automaticky zapnutý. Název hotspotu je "IMEI", zatímco heslo je posledních osm číslic IMEI. Stačí jen otevřít aplikaci Tracksolid, připojit se k příslušnému WiFi, a pak můžete snadno přehrávat záznamy či editovat nastavení.
 
wifi hotspot a 4G SIM karta - profio x5

Živé real time sledování

Sledujte záběry z obou kamer kdykoliv a kdekoliv pomocí webu či mobilní aplikace Tracksolid přímo ve Vašem smartphonu.

live sledování přes app Autokamera profio x5

Zabudovaný G-senzor

Při nouzovém zabrzdění nebo při nárazu G-senzor vyhodnotí takovou situaci jako vážnou a spustí automatické nahrávání záznamu. Potom uzamkne video soubor průběhu nehody. Toto video může být důkazem při dokazování viníků nehody.

profio x5 g-senzor funkce

Nouzové volání SOS

Máte k dispozici i externí SOS tlačítko na kabelu a v případě nouze jej můžete stisknout na 3 sekundy, čímž aktivujete SOS alarm. Potom zařízení pošle SOS SMS na přednastavené tel. čísla a začne vytáčet tel. čísla dokola až do přijetí hovoru.

funkce SOS tlačítko - kamerový system profio x5

Řízení flotily vozidel

Pokud vlastníte flotilu vozidel ve Vaší firmě, máte možnost je sledovat najednou pod jedním účtem. Při použití naší platformy Tracksolid můžete na jednom účtu sledovat velké množství zařízení. Je pro vás výhodné sledovat vaši flotilu po celou dobu. Kamerový systém Profio X5 Vám pomůže zůstat ve spojení s vodiči ve vašem vozovém parku přesným sledováním jejich výkonu. Tento jedinečný systém může pomoci řidičům zdokonalit své schopnosti a dělat lepší rozhodnutí a také ochránit Vás jako majitele vozového parku před falešnými tvrzeními a nevysvětlitelným poškozením vašeho majetku.

kamera do auta profio x5 řízení flotily vozidel

 

FULL HD 1080 video kvalita

Přední kamera systému Profio Tracking X5 přináší dokonalé zobrazovací schopnosti. Záběry budou zachyceny s vynikající jasností. Všechno zachycené touto autokamerou bude následně přeneseno do úžasných videí. Přišel čas užít si ostré a krásné záběry.

Autokamera do auta profio x5 - full hd nahrávání

Nahrávání ve smyčce

Videozáznamy budou uloženy na micro SD kartě každé 3 minuty (dle nastavení). Pokud je karta SD plná, starší záznamy se automaticky vymažou a nahradí novými.

profio x5 - nahrávání v smyčce

 

Specifikace:

Model: PROFIO X5
Procesor: ARM Cortex A53 Quad-Core 1,4GHz
Operační systém: Android 8.1 GO
GPS + BDS, GSM & WCDMA, 4G LTE,
Rozlišení videa přední kamera: Full HD 1080p, úhel snímání 120°, H.264 encoding
Délka kabelu přední kamera: 2 metry
Rozlišení videa zadní kamera: 720p, úhel snímání 100°, H.264 encoding
Délka kabelu zadní kamera: 2,45 metru
Wi-Fi: 802.11 b/g/n, 2,4 GHz frekvence, hotspot
Vzdálené sledování: PC & App - PC software: www.tracksolid.com, APP na mobil: Tracksolid
G-Sensor: BMI160 (6 směrový)
Podpora micro SD: až do 128GB
Podpora sítí: GSM, WCDMA, LTE
Datové rozhraní: Micro USB 2.0, micro SIM
Baterie externí: 600mAh
Napájení: 9V - 30V
Provozní teplota -20° C ~ 70° C
DVR box: Š/V/H 12 x 2,7 x 9,5 cm
Přední kamera: Š/V/H 5,3 x 3,1 x 3,1 cm
Zadní kamera: Š/V/H 7,2 x 3,2 x 2,5 cm

Obsah balení:

1. Rekordér PROFO X5 + adaptér na SIM kartu
2. Externí Kamera 1
3. Externí Kamera 2
4. GPS/LTE/WIFI anténa
5. Kabeláž pro napájení + baterie
6. SOS tlačítko
7. Páska na uchycení a spojení
8. Samolepicí 3M pásky
9. Instalační sada a krytky

profio x5 kamera do auta - obsah balení

profio electronics Kamerový systém PROFIO X5 je špičkový produkt nové značky PROFIO ELECTRONICS , která se úzce specializuje na vývoj a výrobu inovativních kamer, které přinášejí nový rozměr jejich použití v každodenní praxi.

Komentáře

Další produkty

Kategorie

Nejprodávanější