DOD LS470W kamera do auta - Akciová cena!! + Dárek

Skladem
Cena s DPH: 5 900 Kč  7 590 Kč
Cena bez DPH: 4 917 Kč
- +

DOD LS470W kamera do auta s FULL HD, GPS logger s 10x rychlejší aktualizací, 150 ° úhel záběru, 7G skleněná čočka, ISO až do 12800, WDR 2.0.

Model kamery DOD LS470W (nejlepší kamery do auta roku 2017) je přímý nástupce DOD LS460W  a momentálně představuje ověřenou odborníky oceněnou kameru do auta. Dokazují to nejen použité technologie, ale hlavně spokojenost řidičů, kteří tuto kameru aktivně využívají. Její cena je sice poměrně vyšší, ale nabízí špičkovou technologii a zhotovuje záznamy, které se dají skutečně použít i při dokazování nehodových událostí.

POZOR!!!

Je tu časově limitovaná akce (JEN POSLEDNÍCH PÁR KUSŮ !!!) na kameru DOD LS470W, kterou nyní můžete mít za cenu 5 900 Kč s DPH (klasická cena 7 590 Kč s DPH) a jako dárek dostanete ještě 32GB micro SD kartu zdarma

dod ls470w akce micro sd 32gb zdarma


P.S. platí pouze do vyprodání zásob !!! Určena pouze pro konečné odběratele (nelze kombinovat s jinými slevami.)


S touto kamerou se vám určitě nestane, že nedokážete přečíst SPZ vozidla, které vás nějak poškodilo nebo ohrozilo. Certifikovaná Autokamera pro použití v celé EU (tj iv Rakousku, Německu a ostatních členských státech).   Splňuje kritéria technických norem a lze ji používat ve vozidle.

!!! Pozor nové modely již v prodeji !!!

DOD RC500S a DOD LS475W+

dod rc500s   dod ls475w+
 

DOD LS470W - Promovideo

Absolutní novinka DOD LS470W disponuje   oproti staršímu modelu DOD LS460W senzorem Sony EXMOR s novou pokročilou WDR 2.0 technologii, která zvyšuje citlivost na světlo až do hodnoty ISO 12800 (DOD LS460W pouze do hodnoty 3200). Je vybavena novým 150 ° širokým úhlem záběru bez jakéhokoliv zkreslení (DOD LS460W 140 ° úhel záběru). 7G skleněná čočka - kombinace sedmi vrstev skla, poskytuje překvapivě jasný, čistý a nedeformovaný obraz (DOD LS 460W - 6G skleněná čočka). Má 10x Speed ​​GPS procesor, nejrychlejší technologie auto GPS zajistí přesné sledování rychlosti vozidla a ultrarychlé GPS pozice z vaší cesty (DOD LS460W - 5x Speed ​​GPS procesor). Ke kameře dostanete zcela nový redesignování a vylepšený software na PC - DOD GPS 2.0 player (DOD LS460W - DOD GPS 1.6 player). Byla přidána funkce Parking mode - monitorování během parkování během níž začne kamera detekovat pohyb objektů před kamerou a automaticky pořizuje záznamy.

Kamera DOD LS470W

dod ls470w promo

Kamera je snadno připevnitelná na čelní sklo automobilu pomocí přísavky s držákem který se přichycuje jednoduchým způsobem na kameru. Zabudovaný G-senzor automatického spouštění pro ochranu souboru při nárazu, nouzovém brzdění nebo nakloněni automobilu bude automaticky chránit všechny uložené a aktuální video soubory. Poskytne Vám FULL HD kvalitu videa s rozlišením až 1920x1080. Disponuje 2,7 "TFT LCD 16: 9 displejem pro pohodlné prohlížení a nastavení videa. Široký 150 ° pozorovací úhel záběru, zaznamenává dění před vozidlem, i po stranách, automatická kalibrace času pomocí GPS, HUD kompas displej, HUD zobrazení rychlosti. Určitě oceníte i funkci GPS Logger tedy záznamu z Vaší jízdy (GPS lokaci, aktuální rychlost) Videa si budete moci podívat na vašem PC s dodaným softwarem. Ideální pro firmy na kontrolu jízdy zaměstnanců, řidičů z povolání atd.   Kameru je možné napojit na napájení 12 / 24V tedy použití je bez problémů možné kromě osobního automobilu iv jiných vozidlech, např. kamionech nebo autobusech. Menu kamery je k dispozici i ve českém jazyce.

 

DOD LS470W nyní podporuje ultra vysokou citlivost ISO 12800. Rozšířený rozsah zvyšuje jasnost rychle se pohybujících objektů v noci. Kamerou je nyní možné zachytit ještě více detailů v ultra nízkých světelných podmínkách.

ISO 12800 dod ls470w

F1.6 velká clona objektivu - čím větší clona, ​​tím větší výkon při slabém osvětlení! Se snímačem Sony Exmor zvyšuje schopnost přenosu světla ve špatných světelných podmínkách, což umožňuje zachytit ohromující hloubku ostrosti a vynikající noční vidění.

clona objektivu F1.6 dod ls470w

 

Vestavěný 10x Speed ​​GPS procesor, nejnovější technologie auto GPS zajistí přesné sledování rychlosti vozidla a ultrarychlé GPS pozice z vaší cesty v reálném čase. Momentálně nejrychlejší aktualizace GPS použita v Autokamera.

10 gps aktualizace dod ls470w

2,7 '' 16: 9 širokoúhlý LCD displej. Kamera disponuje velkým širokoúhlým displejem, který poskytuje jasný a dostatečně velký obraz, vhodný pro zobrazení nastavení a přehrávání videí přímo na displeji kamery.

2,7 "LCD displej

Nová verze DOD GPS Player 2.0 s vylepšením uživatelským rozhraním je ještě přehlednější. Zobrazuje FULL HD video nahrávky s údaji v reálném čase jako rychlost vozidla, gps souřadnice, přetížení, atd. S připojením na internet je zobrazována aktuální poloha vozidla na Google maps.

dod gps player 2.0

 

 

Zobrazení údajů (Watermark) přímo ve videu. Při nehodě nebo jiné silniční události Vám tato funkce umožní okamžitě ověřit lokalizaci vozidla (pomocí gps souřadnic), rychlosti vozidla či přesné datum a čas nahrávky. Co posílí důvěryhodnost důkazů v případě dokazování odpovědnosti.

watermark dod ls470w

Pokročilá 7G skleněná čočka - kombinace sedmi vrstev skla, je sofistikovaný 7G ostrý objektiv. Díky precizní dráze světla, poskytuje překvapivě jasný, čistý a nedeformovaný obraz.

dod ls470w 7g čočka

150 ° široký zobrazovací úhel. Kamera je vybavena mimořádně širokoúhlá objektivem, který posiluje rozsah záznamu obrazu, protože   panoramatický výhled na přední části vozidla zabírá všechny strany bez zkreslení (tedy žádný deformovaný obraz).

150 ultra široký úhel dod ls470w

Analýza silnice nová funkce pro výpočet vzdálenosti, času a průměrné rychlosti vaší cesty z bodu A do bodu B. Například můžete zjistit nejkratší nebo nejrychlejší cestu z vašeho domu do práce na základě údajů z analýzy cesty. Je to velmi úsporný a praktický způsob, jak ušetřit čas a spotřebu paliva.

analyza cesty dod ls470w

 

Nová pokročilá technologie WDR 2.0 - ohromující video v jakémkoliv osvětlení a vyvážená expozice v každých podmínkách. Vytváří noční záběry jasnější, a snižuje silnou expozici světla na dosažení co nejkrásnějšího obrazu.

WDR technologie dod ls 470W

 

Automatická kalibrace času, nezávislá na manuálním nastavení času. se zabudovaným   10x speed GPS procesorem je schopna uvádět přesný lokální kalibrovaný čas a automaticky jej uložit do paměti kamery.

hud kompas dod ls470w

HUD Rychlost vozidla a Kompas displej. Zařízení je schopné indikovat směr, kterým se ubíráte. Navíc s 10x rychlejší GPS aktualizací poskytuje přesné sledování aktuální rychlosti vozidla.

hud displej dod ls470w

G-senzor ochrany dat při nárazu. Při nárazu, nouzovém brzdění, nebo nakloněni automobilu bude automaticky chránit všechny uložené a aktuální video soubory. Prostřednictvím této funkce důležité soubory nebudou odstraněny ani přepsány při nahrávání v časové smyčce.
 
g-senzor dod ls470w
Manuální SOS ochrana. V případě nouze umožňuje uživatelům chránit existující soubor dlouhým stiskem tlačítka "SOS", které uchová soubor z nahrávací smyčky a zabraňuje jeho přepsání jiným souborem.
sos manualna ochrana dod ls470w

Monitorování během parkování. Zapněte tuto funkci při konstantním napájení a kamera se automaticky přepne do režimu "Parking módu" je-li vozidlo bez jakéhokoliv pohybu více než 10 minut

1. Automaticky zaznamená 15 sekundové video pokud je zaznamenán pohyb v rozsahu zorného pole kamery.
2. Automaticky zaznamená a uzamkne 1 minutové video pokud zaregistruje nadměrné otřesy pomocí G-senzoru.
3. Kamera se vrátí do původního režimu pokud vozidlo resp. objekty před kamerou nejsou v pohybu déle než 3 sekundy.

Funkce je vhodná pro ochranu před poškozením vozidla, odcizením věcí.

 
 
monitoring parkování dod ls470w


Porovnání jednotlivých modelů DOD

Vypracovali jsme pro Vás srovnávací tabulku technických vlastností, funkci a příslušenství autokamier značky DOD. Tabulku si můžete   stáhnout přímo ZDE .

srovnání kamer dod

 
Specifikace produktu:

Rozlišení videa: 1920x1080 @ 30fps, 1280x720 @ 30fps, 1280x720 @ 60fps, 848x480 @ 30fps, 640x480 @ 30fps
Snímač: SONY Exmor CMOS
Širokoúhlý objektiv: 150 ° ultra-širokoúhlý objektiv
Clona objektivu: f 1.6
Citlivost ISO: až do 12800
LCD obrazovka: 2,7 "16: 9 širokoúhlý
Formát videa: H.264 MOV
Podpora: Micro SDHC Class 10 paměťová karta (podpora až do 32 GB)
Audio: Vestavěný mikrofon / reproduktor
Baterie: Vestavěná vysokokapacitní 3,7 V lithiová baterie 200mAh
Napájení: 5V 1,5A
Rozměry: 112,6 (D) x 61 (Š) x34,3 (V) mm
Hmotnost: 100 g
 

Dodávané příslušenství:

1x Profi kamera do auta DOD LS470W
1x Nabíječka do auta 12-24V (prodlužovací kabel 4M)
1x Přísavka na sklo
1x 3M adhesivní držák
1x CD s DOD GPS player 2.0
1x Manuál v češtině

+ Micro sd karta 32GB (Dárek)

dod ls470w package

 

 

Videorecenze DOD LS470W + TOUCH IT (Ondrej Macko)

 

Videorecenze DOD LS470W TopSpeed.sk (Jakub Ukropec)

 

Kameru Doporučují:


touch it macko dod ls470w

Ondrej Macko - šéfredaktor Touch IT

"Zatím nejlepší kamera do auta se jmenuje DOD LS470W+. Nezalekne se slunce ani noci.Túto kameru jsme používali dlouhodobě a je to vynikající řešení na to, jak si průběžně nahrávat obraz před vozidlem. Kamera si právě díky kvalitě obrazu vysloužila od nás ocenění" TOUCH IT TIP ""

Čti celý článek


TECHBOX Šimunek

Marek Šimunek - redaktor portálu Techbox

"DOD LS470W můžeme díky kvalitě poskytovaného videa přes den ale i v noci označit jako jednu z nejlepších kamer do auta, jakou si v současnosti můžete na našem trhu koupit. Společnost DOD znovu ukázala, že se je kam posouvat. Nový model kamery DOD LS470W nabídne ještě hezčí obraz a hlavně zlepšení již tak velmi dobrého videa za slabých světelných podmínek, které jsou doplněny o drobné vylepšení v designu a doplňkových funkcích. Kamera si právě díky kvalitě videa odnesla ve vydání magazínu TECHBOX 5/2016 od nás ocenění "TIP REDAKCE".

Čti celý článekpeter vnuk pc revue

Peter Vnuk - editor magazínu PC REVUE

"LS470W považujeme za špičkově vybavenou palubní kameru s širokým pozorovacím úhlem a citlivostí ISO až do 12800. Nejen díky zabudovanému modulu GPS a senzoru nárazu uspokojí i náročnějšího uživatele. Kvalitou obrazu patří mezi to nejlepší, co se na trhu vyskytuje. Cena není zrovna nejnižší, ale v tomto případě je třeba uznat, že při všech funkcích a kvalitě, kterou kamera nabízí, ji můžeme považovat za oprávněnou. "

Čti celý článek

 


škola smyku dod kamery

Michal Jariabka - instruktor DRIVING ACADEMY (Školy Smyku)

"Kamery do auta značky DOD LS470W používá i naše Škola smyku tedy Centrum bezpečné jízdy v areálu Slovakia Ring a rozhodně je doporučuji pro výbornou kvalitu a jednoduchost užívania.Využitie takového zařízení nevidím jen v spedičních firmách, případně v služebních autech, ale i běžný řidič může ocenit fakt že má všechno nahrané například v sporné situací po dopravní nehodě ".

Čti celý článek

 

Recenze a testy:

 


topspeed logo

DOD LS470W Recenze a test - Topspeed.sk

"Máme tu kvalitní konstrukci, výborný obraz přes den a velmi dobrý v noci. Dobrý dojem je umocněn rychlým GPS signálem a kvalitním softwarem. Je velmi pravděpodobné, že se aktuálně jedná o nejlepší výrobek v této oblasti na trhu ..."

Čti celý článek a srovnání na Topspeed.sk

 

Truecam A7S vs DOD LS470W
 

Truecam A7S vs. DOD LS470W - Kamerydoauta.sk

DOD LS470W vs TrueCam A7S - Srovnání, Test, Recenze - dvě nejoblíbenější kamery na českém, ale i slovenském trhu

Čti celý článek a srovnání na kamerydoauta.sk


dod ls460w vs ls470w

DOD LS460W vs. DOD LS470W - Kamerydoauta.sk

Srovnání, Test, Recenze těchto modelů pro detailnější znázornění rozdílů mezi TOP modelem a jeho nástupcem.

Čti celý článek a srovnání na kamerydoauta.sk


heureka logo

 

Recenze od uživatelů Heureka.cz - 97%

"Dakujem p. Kováčik za opravdu odborně rady při koupi .. Vážíme si Vas pristup, Kéž by bylo více takových prodejců kamer .. Kamera zatím funguje podle očekávání na vybornou."

 

Čti všechny recenze DOD LS470W na portálu Heureka.cz

 
 
   

Ukázky záznamu z kamery DOD LS470W - nastavte rozlišení obrazu na maximum. Ani pak však YouTube nepřehrává video v původní kvalitě, originální soubory proto můžete stáhnout zde: denní test z rychlostní silnice, noční test z centra města tak noční test z boční silnice bez pouličního osvětlení.   

Komentáře

Další produkty

Kategorie

Nejprodávanější