DOD RC500S - kamera Wifi s GPS a DUAL 1080P - model 2023

Skladem
Cena s DPH: 10 190 Kč  10 690 Kč
Cena bez DPH: 8 492 Kč
- +

DOD RC500S - kamerový set do auta Wifi s GPS a DUAL 1080P rozlišením as efektivním polarizačním filtrem (eliminujícím světelné odrazy), přední i zadní mini kamera. Tato Autokamera má dva objektivy s FULL HD rozlišením v bezkonkurenční kvalitě s frekvencí při nahrávání 30 fps. Komprese obrazu H.264, MP4 soubor, datový tok cca. 15 Mbps pro každý kanál. Jedna minuta při rozlišení 1080p 30fps videa z jednoho kanálu je cca. 110 MB.

!!! Momentálně v prodeji aktualizovaný model DOD RC500S verze 2023 !!!

AKČNÍ CENA 10 190 Kč + Dárek pro Vás !!!

Jedině při objednávce přes náš e-shop Vám ke každé objednávce DOD RC500S přibalíme jako dárek: Micro SD kartu 32GB v hodnotě 700 Kč, Sadu kabeláže pro trvalé napájení v hodnotě 780 Kč, antislip podložku.

darek dod rc500s
P.S. platí pouze do vyprodání zásob !!! Nelze dárkové balení kombinovat s jinými slevami.
Určeno pro koncové zákazníky.

 

NEJLEPŠÍ KAMERA DO AUTA a VÍTĚZ TESTŮ ZA ROK 2021

Podle nezávislých hodnocení periodik:podľa nezavislých hodnotení periodík: 
https://nakupnyporadca.eu/elektronika/najlepsia-kamera-do-auta
https://dodomacnosti.sk/kamery-do-auta/
https://www.arecenze.sk/kamery-do-auta/ 
https://recenzovo.sk/kamery-do-auta/ 
 

Lídr na trhu bezpečnosti a monitoringu aut

Zcela nový PARKOVACÍ MÓD 3. GENERACE

Velkou výhodou je vylepšený systém funkce parkovacího módu nové generace upgrade 3.0. Dobrá kamera nahrává během jízdy, ale lepší kamera bude udržovat vaše vozidlo pod dohledem 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Máte na výběr 1 z 3 režimů vylepšeného parkovacího módu jaký Vám bude vyhovovat nejvíce: 1. AUTOMATICKÁ DETEKCE POHYBU či 2.HIGH-RESOLUTION in Mini size režim - vysoké rozlišení v mini velikosti (výchozí nastavení), nebo 3. TIME LAPSE - časosběr. Zajistěte si klid a klid neustálým nahráváním i tehdy, když jste zaparkovali a opustili auto.

parkovaci dohled 3.0
 

novy vykon parkovaci dohled 3.0

 

Způsob jak funguje nový vylepšený parkovací mód 3.0 si můžete prohlédnout přímo v tomto videu:

1. Auto detekce pohybu či nárazu

Pohyblivé objekty před kamerou, nebo dramatická změna osvětlení či jakýkoliv náraz se vyhodnotí automaticky a spustí se záznam, pokud pohyb / změna dosáhne nastavený parametr. V případě detekce pohybu nebo nárazu začne nahrávat video soubor z obou kamer současně a to už už 15 sekund předtím než detekuje pohyb. To vám zaručí, že budete mít záznam o tom co se stalo od začátku do konce. (Je nutné mít aktualizovanou nejnovější verzi firmware)

auto detekce

parkovací mod dod kamery

 

2. High-Res režim - vysoké rozlišení v mini velikosti

S opravdu minimální změnou kvality nahraného videa, technologie DOD Tech je první a jediná, která dosáhne v parkovacím režimu nahrát celý záznam během Vaší nepřítomnosti ve vozidle jen s minimálním ubráním na kvalitě videa. Celá noc na videu bude zabírat cca 10 GB. Méně než 1/5 klasické velikosti souboru.

high-res vysoke Rozliseni

 

3. Time lapse - časosběr

Parkujete více dní? Časová prodleva umožňuje zkontrolovat obsah dní během několika minut. Kamera s aktivovanou funkcí time lapse fotí snímky (podle nastavené snímkové frekvence). Funkce seskupí automaticky pořízené fotografie do souvislého videa. Díky čemuž si budete moci prohlédnout záznam např. z 24 h. během několika minut. Vhodné pro monitorování vozidla během Vaší dlouhodobé nepřítomnosti. Určeno pro snímání statických snímků tedy vozidlo nesmí být v pohybu.

time lapse časosběrné


Vylepšený parkovací mód, který se automaticky spustí 10 minut po opuštění vozidla. Když budete pokračovat v jízdě kamera se opět přepne do režimu záznamu z jízdy ve smyčce. Pomocí senzoru SONY STARVIS vám zaručí iv noci revoluční noční vidění pro přední kameru a   to iv naprosté tmě. Podmínkou je aby byla kamera napájena přes autobaterii pomocí sady kabelů pro trvalou instalaci ve vozidle DOD DP4. * Podmínkou je aktualizace nejnovějšího firmware ke kameře. *

rc500s parkovaci dohled


 

Kamerový set disponuje širokoúhlým objektivem až 145 ° přední kamery a 140 ° zadní kamery co umozuje mít monitorovaný opravdu široký úhel v okolí vašeho auta, blížící se k parametrům rybího oka. Použití zadní kamery je volitelné, přední kameru lze používat i samostatně. Z hlediska čistě optických parametrů je DOD RC500S ekvivalentní modelu DOD LS500W (a naopak). Možnost obrátit obraz o 180 stupňů pro přední a zadní kameru (kamera může být namontována "dole hlavou").

DOD RC500S dual kamera
Více info v článku na TOUCHIT.sk

Přední kamera je vybavena zbrusu novým senzorem SONY STARVIS (Starlight Visibility) IMX291, který nabízí revoluční noční režim a to dokonce i v úplné tmě !!! Vestavěný Super capacitor (super kondenzátor) namísto Li-Ion baterie - pro ještě lepší odolnost a životnost kamery.

Technologicky se jedná o "next gen" kameru do auta tedy - momentálně o nejnovější technologie (optiku, mikročipy, funce) jaké trh s kamerami do auta nabízí.

Vlajková LOĎ společnosti DOD - nový koncept SMART kamery do auta

Certifikovaná Autokamera pro použití v celé EU (tj i v Rakousku, Německu a ostatních členských státech). Splňují kritéria technických norem a lze je používat ve vozidle.


DOD RC500S má elegantní a diskrétní tvar, válcovitý tvar s opravdu mini rozměry, které jí umožňují instalovat přední kameru těsně při zpětném zrcátku na vrchní části předního skla. Díky této poloze Vám nebude vůbec překážet ve výhledu a hlavně je absolutně nenápadná při pohledu z venku. Zadní kamera s kompaktními rozměry pouze 7,5cm na šířku je upevněna pomocí 3M držáku s lepicí páskou. Kabelové propojení mezi kamerami je cca 5,5m dlouhé. DOD RC500S lze napojit na napájení 12 / 24V tedy použití je bez problémů možné kromě osobního automobilu iv jiných vozidlech, např. kamionech nebo autobusech. Přední kamera je také snadno připevnitelná na čelní sklo automobilu pomocí lepicího 3M držáku který se přichytává jednoduchým způsobem na kameru. Společnost DOD také přichází s velmi užitečným doplňkem - nastavitelný kruhový polarizační filtr, který efektivně snižuje odražené světlo.

Podpora až do 128 GB micro SD karty (cca 18 hodin záznamu z obou kamer - 9h pro jeden kanál)
duální kamera rc500s

 

Záznam se nahrává z obou kamer av kombinaci s vysokou citlivostí ISO, až 12800 což vám umožní monitorovat okolí auta i ve špatných světelných podmínkách je tato funkce výrazným bezpečnostním bonusem při sledování auta ve vaší nepřítomnosti. To dělá z nové Autokamera DOD RC500S nového lídra na trhu v rámci bezpečnosti nejen díky záznamu videa z průběhu cesty, ale i monitorování auta ve vaší nepřítomnosti.

Autokamera podporuje micro SD karty až do 128GB (běžné kamery pouze do 32GB). V případě havárie, prudkého zabrzdění nebo naklonění auta, kamerový set má funkci G senzor, která slouží k ochraně souborů při nárazu. Rovněž v případě nouze umožňuje uživatelům manuálně chránit existující soubor dlouhým stisknutím tlačítka "SOS". FULL HD autokamerový set s pokročilou technologií WDR 2.0 as připojením WiFi je váš spolehlivý společník na cestách.

Dual RC500S kamerový set do auta s FULL HD s podporou WIFI

Přehledná aplikace (Android/iOS) od DOD na smartphony či tablety, kde budete moci po spárování přes Wifi přehrávat svá videa z jízdy, sledovat aktuální pozici přes google maps či měnit nastavení kamery.
wifi podpora dod rc500
 
 
 
 
Vlastnosti produktu:
  • 1080p HD video záznam
  • Široký úhel pohledu - 145 ° přední kamera, 140 ° zadní kamera
  • G-senzor ochrana souborů
  • SOS funkce - funkce uzamčení
  • parkovací dohled
  • Pokročilá WDR 2.0 Technologie
  • WiFi připojení
  • Efektivní nastavitelný kruhový polarizační filtr

 

 
Dual FULL HD 1080p video záznam
Přední a zadní pohled na vaše vozidlo je zaznamenán v kvalitě 1080p ve vysokém FULL HD rozlišení. Navíc obraz je zachycen v ultra-širokém úhlu zobrazení 145 ° přední kamera, 140 ° zadní kamera pro celkovou ochranu.

rc500s full hd Rozliseni

Rozšířený rozsah ISO až do 12800
DOD RC500S má nový senzor SONY STARVIS CMOS se zvýšenou citlivostí nejen při normálním osvětlení, ale i při slabém osvětlení. Rozšířený rozsah zvyšuje jasnost rychle se pohybujících objektů v noci. Kamerou je nyní možné zachytit ještě více detailů v ultra nízkých světelných podmínkách.

rc005s iso 12800

Pokročilá technologie WDR 2.0
Ohromující video v jakémkoliv osvětlení a vyvážená expozice v každých podmínkách. Vytváří noční záběry jasnější, a snižuje silnou expozici světla na dosažení co nejkrásnějšího obrazu.

rc500s WDR technologie

Velká f / 1.6 clona, vysoká výkonnost při slabém osvětlení
Velikost clony odráží množství světla dopadající na senzor při snímání. Čím větší clona (menší číslo f), tím více světla bude zachycené ve snímači kamery. Díky nejširší cloně, která je 66% větší v porovnání s konkurencí na trhu, DOD kamery produkují ten nejostřejší obraz.

rc500s predna a zadna clona f / 1.6

6G ostrá skleněná čočka
6-element ostrá čočka, která je vyrobena ze šesti vrstev skla, poskytuje ohromující čistý a nedeformovaný obraz

rc500s 6g skleněná čočka

Širokoúhlý úhel pohledu 145 °
Zachycování obrazu při širokém pozorovacím úhlu 145 ° pro optimální pokrytí a jasnost. Přední kamera je vybavena mimořádně širokoúhlá objektivem, který posiluje rozsah záznamu obrazu, protože   panoramatický výhled na přední části vozidla zabírá všechny strany bez zkreslení (tedy žádný deformovaný obraz).

rc500s Širokoúhlé zorný úhel

Nastavitelný kruhový polarizační filtr - účinně snižuje odražené světlo
Nastavitelný filtr eliminuje oslnění čelního skla a současně zvyšuje sytost. Snižuje nežádoucí odrazy a nadměrnou expozici nebo polarizační efekt, pro zajištění nejvyšší kvality obrazu a chránili svůj objektiv.

rc500s Polarizační filtr

WiFi připojení - prohlížení na dálku pomocí free aplikace
Už není třeba čekat, kdykoli budete chtít přehrát vzrušující momenty. Jednoduše přenášejte nebo vizualizujte soubory z vložené pamět'ové karty v kameře přímo do vašeho smartphonu / tabletu přes aplikaci DOD APP.

rc500s wifi připojení


GPS procesor s rychlostí 10 Hz
Integrovaný nejrychlejší systém GPS s rychlostí 10 Hz, zaznamenává přesnější údaje o umístění a rychlosti vozidla. Umožňuje zaznamenávat trasu na mapě vedle sledování videí v aplikaci DOD přehrávače. Momentálně nejrychlejší aktualizace GPS použitá v Autokamera.

rc500s gps procesor

DOD GPS přehrávač V2.0
Nová verze DOD GPS Player 2.0 s vylepšením uživatelským rozhraním je ještě přehlednější. Zobrazuje FULL HD video nahrávky s údaji v reálném čase jako rychlost vozidla, gps souřadnice, přetížení atd. S připojením na internet je zobrazována aktuální poloha vozidla na Google maps.

rc500s dod 2.0 prehravac

 
Detekce rychlostních radarů
Systém upozorní, že se blížíte k místům s přikázáním rychlostí, kde může být umístěn radar, abyste mohli s přehledem zpomalit. Vyhněte se pastím a vždy mějte jízdu pod kontrolou.
* V současnosti systém podporuje tyto země: USA, CA, UK, NO, PL, NL, BE, AU.
rc500s včasné upozornění přikázaný rychlosti
 

Synchronizace času a data
Automatická kalibrace času, nezávislá na manuálním nastavení času. se zabudovaným   10x speed GPS procesorem je schopna uvádět přesný lokální kalibrovaný čas a automaticky jej uložit do paměti kamery.
rc500s Synchronizace datumu a casu
G-senzor ochrana dat při nárazu.
Při nárazu, nouzovém brzdění, nebo nakloněni automobilu, bude automaticky chránit všechny uložené a aktuální záznamy. Prostřednictvím této funkce nebudou důležité soubory odstraněny či přepsány a to ani při nahrávání v časové smyčce.
 
rc500s g-senzor
Ruční uzamčení souborů - SOS ochrana
V případě nouze umožňuje uživatelům chránit existující soubor dlouhým stisknutím tlačítka "SOS", které uchová soubor z nahrávací smyčky a zabraňuje jeho přepsání jiným souborem.
rc500s Manuální zámek souborů
Automatické nahrávání a vypnutí
Po spuštění vozidla kamera začne automaticky zaznamenávat. Kromě toho se přístroj vypne automaticky zároveň s vozidlem, aniž jste stiskli libovolné tlačítko.
rc500s auto on off
 
Nahrávání ve smyčce - Cyklický záznam
Když je úložný prostor na vložené micro SD kartě plný, může automaticky přepsat starší soubory novějšími, tedy soubory se neustále přemazávají.
 
rc500s nahrávání v smyčce
 
 
Podpora 128GB Micro SD karty
4x větší paměťová kompatibilita ve srovnání se staršími modely kamer, podporuje až do 128 GB micro SD s více než 18 hodinami nahrávání.
 
rc500s 128GB Paměťová karta
 
 
 
Specifikace produktu:
 
Rozlišení videa: přední kamera: 1920x1080 @ 30fps, zadní kamera 1920x1080 @ 30 fps
Senzor: SONY STARVIS CMOS senzor
Širokoúhlý objektiv přední: 145 °
Širokoúhlý objektiv zadní: 140 °
Přední clona: f / 1,6
Zadní clona: f / 1,6
Citlivost ISO: až do ISO 12800
Video formát: MP4
Záznamová média: Micro SDHC / SDXC třídy 10 (až do 128 GB)
Audio: mikrofon a mono reproduktor (součástí)
Baterie: super kapacitor
Vstupní výkon: 5V 1,5A
Rozměry přední kamery: 122 (D) * 35,8 (Š) * 60,6 (V) mm
Rozměry zadní kamery: 75,2 (D) * 26 (Š) * 38,8 (V) mm
Hmotnost přední kamery: 120g
Hmotnost zadní kamery: 41 g
Provozní teplota -20 ° C ~ 65 ° C, (-4 ° F ~ 149 ° F)
 

Dodávané příslušenství:

1x Profi kamera do auta DOD RC500S s lepicím držákem
1x Zadní kamera s lepicím držákem
1x CPL filtr
1x Nabíječka do auta 12-24V (prodlužovací kabel 4M)
1x Propojovací kabel se zadní kamerou (5M)
1x Sada lepiek na držák na kamery
1x Instalační sada pro uchycení kabeláže
1x Manuál v češtině

+ Micro SD karta 32GB
+ Sada kabeláže pro trvalou instalaci ve vozidle
+ Antislip podložka

 

 

 

dod rc500s prislusenstvo

 

 

Recenze a Testy:


touch macko dod rc500s

Ondrej Macko - šéfredaktor Touch IT.sk

"Celkově považujeme kameru DOD RC500S za vynikající řešení, je vybavena nejnovějšími technologiemi, čímž se dosahuje velmi dobrý obraz i při snížené úrovni světla. Kamera tak dokáže nahrávat rozpoznatelný obraz téměř v plné tmě."

Čti celý článek

 
 


auto magazin

Auto Magazin.sk - Recenze a test DOD RC500S

"Tchajwanský výrobce DOD nám již několik let dokazuje, že je schopen přizpůsobit se trendu a vysokým požadavkům koncového zákazníka. Pokračuje ve vývoji po technické i designové stránce a je schopen udržet se dlouhodobě jako lídr na trhu s černými skříňkami do auta což dokazuje i nejnovější model DOD RC500S. "

Čti celý článek

 


arecenze logo

Arecenze.cz - Recenze a test DOD RC500S

"Kamera DOD RC500S se v srovnávacím testu černých skříněk do aut portálu Arecenze.cz umístila na 2. místě. Disponuje velmi kvalitním zpracováním, které zapůsobilo na řadu uživatelů. Jako duální kamera na trhu nemá konkurenci.  "

Čti celý článek


 
recenzovo

Recenzovo.sk - Recenze a test DOD RC500S

"Kamera DOD RC500S se ocitla v testu kde bylo 5 nejlepších modelů černých skříněk do aut v jednotlivých cenových kategoriích, včetně rad, podle jakých parametrů Autokamera vybírat jako VÍTĚZ TESTU."

Čti celý článek


heureka logo

 

Recenze od uživatelů Heureka.cz - 97%

"Mám ve firmě několik služebních aut,která jsem postupně opatřil kamerami.Tato kamera předčila všechny předcházející jak ve velikosti tak i v kvalitě zpracování.Cena určitě odpovídá kvalitě a oproti jiným má i sledování co se děje za autem.Filmový obraz ve dne i v noci splnil všechna má očekávání.Proto mohu tento výrobek vřele doporučit."

Čti všechny recenze DOD RC500S na portálu Heureka.cz

 

 

Komentáře

Další produkty

Kategorie

Nejprodávanější