Hummer H1 15000mAh pro 7L motory - silný power bank a startér

Skladem
Cena s DPH: 5 400 Kč
Cena bez DPH: 4 500 Kč
- +

Hummer H1 15000mAh pro motory do 7,0L - super silný power bank ak tomu i praktický a zároveň účinný startovací box, který díky velkému výkonu spolu se startovacími kabely dokáže nastartovat auto i s úplně vybitou baterií. Toto inovativní zařízení v kompaktním provedení dokáže nastartovat benzínové, naftové vozidlo nebo nabíjet Vaše elektronické zařízení a pomůže v každé nouzové situaci ať už na cestách nebo v domácnosti. Chladné zimní rána už nebudou více pro Vás postrachem, protože už nebude žádné komplikované startování pomocí dlouhých startovacích kabelů a za pomoci sousedova auta.

výkonný power bank hummer h1

Mějte v záloze pojistku v podobě výkonného power banku, který nakopne Vaše vozidlo a vy už více nebudete opozdí do práce kvůli velkým minusovým teplotám nebo zapomenutým zapnutým světlům v autě. Vybitá baterie Vás už nikdy nepřekvapí díky startovacímu boxu od společnosti Hummer. Startovací box si hravě poradí s dobitím každého elektronického zařízení jako mobil, notebook, tablet, kamera, navigace a jiné s napájením DC 5V. Pomocí dodávaného adaptéru s konektorem zapalovače cigaret 12V do auta můžete napájet jakékoliv 12V elektronická zařízení, jako je ruční vysavač, vzduchový kompresor, leštičku a podobně. Zároveň si víte startovací box nabíjet nejen doma, ale i na cestách pomocí přibalené auto nabíječky.

Startovací box hummer

Zařízení obsahuje také výkonnou LED lampu s podporou 3 režimů - běžná baterie, SOS, stroboskop. Díky svým miniaturním rozměrům a lehké váze je opravdu praktickým přenosným pomocníkem, který se snadno vejde do kapsy, kabelky nebo přihrádky v autě. Výkonný a zároveň multifunkční startovací box Hummer v atraktivním designu s kvalitním zpracováním najdete dostupný v našem e-shopu ve třech modelových provedeních. Vyberte podle Vašich potřeb a nenechte už nic náhodě.

vlastnosti:

Nastartování vozidla s benzinovým / dieslovým motorem.
Power bank pro různá elektronická zařízení
LED lampa s 3 režimy
praktické rozměry

specifikace:

Kapacita baterie: 15 000mAh / 55,5 Wh
Typ baterie: Li-Ion
Cyklus životnosti baterie: 1000+
Čas v pohotovostním režimu baterie: Až 9-12 měsíců
Startovací proud: 12V / 400A ~ 800A
Výstup USB: 5V / 2,1A; 5V / 1,1A
Výstup: 12V / 10A
Vstup: 14V / 1A
Provozní teplota: -20 ° C až 60 ° C
Rozměry: (Š) 8,4 cm (V) 18,3 cm (H) 3 cm
Hmotnost: 590 g

Komentáře

Další produkty

Kategorie

Nejprodávanější