Proč DOD kamery?


Určitě mnozí z Vás si kladou otázku proč právě DOD kamery do auta by měly být tou správnou volbou při koupi Autokamera.   Oproti konkurenci jiných výrobců má DOD Tech Co, Ltd. výhodu i v tom, že se specializuje pouze na výrobu kamer do auta od roku 2005, což jsou léta zkušeností, inovací a nepopiratelné kvality optiky a celkového provedení. Produkty mají jedinečný design, vlastní software a jsou vyrobeny ze špičkových komponentů. Proto Vás jistě přesvědčí o tom, že není pochyb, proč jsou nejprodávanější a nejkvalitnější Autokamera ve světě.

V rámci prezentace značky DOD a jejích stávajících i nových produktů, jsme se s našimi kolegy z vedení firmy zúčastnili výstavy na prestižním veletrhu elektroniky v Honk Kongu 10-14 října s názvem Global Sourcing Fair . Na základě těchto zkušeností a znalostí, jsme hrdí, že vám můžeme přinést ještě lepší poradenství, jakož i konzultace při výběru kamery od prestižní značky DOD.


DOD, výstava elektroniky, Electronic fair, 
 
Recenze šéfredaktoře magazínu PC REVUE Ondřeje Macka
"Kamera do auta DOD  mě překvapila širokým zorným úhlem a také kvalitou záznamu v noci. Právě toto jsou situace, kdy se opravdu může stát nehoda a pokud používáte tuto kameru, můžete snadněji prokázat svou nevinu i když se podstatná část situace stane na okraji cesty av noci. "

 

Graf jednotlivých modelů DOD kamer podle let

prodej produktů dod
 
Společnost DOD Tech působí ve více než 50 zemích světa, a jsme hrdí na to, že už má své zastoupení v Česku www.dod-tec.org i na Slovensku - www.dod-tec.sk

 
 

SONY Exmor - Absolutní novinka a první senzor od firmy SONY v Autokamera

SONY Exmor senzor DOD

Nejnovější senzor Sony cmos Exmor. Plocha senzoru na zachytávání světla (fotonů) je větší o 20%, čímž se zvětšila i plocha buněk do jejichž světlo dopadá oproti předchůdci DOD LS430W. Větší plocha zajistila zachycení větší plochy obrazu ze zorného pole. Zvětšené buňky pohltí více světla, což v praxi znamená kvalitnější barvy a ostrost detailů.


 
procesor

Advanced Chip - zdokonalený procesor nové generace
Výkon a videa až trojnásobně rychleji

Zabudovaný zcela nový zpracující čip zvyšuje výkon a videa až trojnásobně rychleji ve srovnání s ostatními konkurenčními procesory na trhu. Realizuje ultrarychlé nahrávání videa při 2X vyšší snímkové frekvenci i
pro ještě plynulejší a realističtější nahrávání a přehrávání video snímků.

Ultrarychlé Video nahrávání

Samostatná kamera v rozlišení 720p snímá až 60 snímků za sekundu - Chcete-li zachytit HD video 1280x720 pixelů s 2x vyšší frekvencí snímků (60fps) jako ostatní modely na trhu (30fps).
video recording ultra fast dod
full hd video

FULL HD rozlišení ve vysoké kvalitě

Vysoce kvalitní 1080p FULL HD HD video záznam a 5 megapixelů CMOS obrazový snímač, který Vám zaručí opravdový požitek při prohlížení nahraných video záznamů.

3D snížení šumu / 3D Noise reduction

Zcela nový algoritmus filtrování šumu zajišťuje ještě efektivnější filtrování šumu z obrazu, a to zejména při špatných resp. za snížených světelných podmínek. Je to viditelný rozdíl!

3d noise
wide dynamic

Dynamický rozsah záběru - Wide dynamic range

Dostaňte světlo pod kontrolu! WDR je nová výkonná zobrazovací technologie určená pro nahrávání kvalitních ostrých videí i při vysokém kontrastu, silném podsvícení, oslněni, a při různých odrazech světla, pomocí různých úrovní expozice pro zajištění jasnosti, bez ohledu na světlé nebo tmavé oblasti. S pokročilou technologií WDR jsou noční záběry jasnější.

Šest prvkový (složkový) objektiv kamery

Šest prvkový (složkový) objektiv kamery zachycuje světlo efektivněji a díky precizní konstrukci dráhy světla, citlivý objektiv je schopen produkovat ostřejší a křišťálově čistý obraz.

six element lens
panoramic

Panoramatický záběr až s 140 ° ultra širokým úhlem

Široký úhel záběru, ultra široký pohled bez zkreslení. Zbrusu nově navržená optická čočka zachycuje snímky s ultra širokým zorným polem, který pokrývá až 140 stupňů, bez zkreslení obrazu ..

F1.6 velká clona objektivu

Čím větší clona, ​​tím větší výkonnost při nízkém osvětlení! F1.6 jasný objektiv zvyšuje propustnost světla při fotografování a nahrávání za nízkých světelných podmínek, umožňujíc zachytit ohromující hloubku ostrosti a vynikající záběry v noci.

F1.6
bright colors

Vysoce citlivý senzor

Full HD CMOS obrazový snímač realizuje nejostřejší detaily a jasnost videa s vysokým rozlišením 1080p. Navíc, vysoce citlivý CMOS dokáže zachytit světlo a efektivně transformovat světelnou energii na digitální data, což zajišťuje ty nejlepší výsledky s vynikajícím výkonem.

 

 

 

O společnosti DOD Tech Co, Ltd

Společnost DOD Tech Co, Ltd byla založena v Tchaj-wanu v roce 1993 a mezi její hlavní činnosti patří oblast vývoje a výroby kamer do auta - černých skříněk na které se společnost specializuje. Díky svým zkušenostem a kvalitě produktů je DOD Tech lídrem na trhu černých skříněk.

Cílem společnosti je je poskytovat produkt, který odpovídá potřebám zákazníků po celém světě. Neustálé inovace produktů, zkvalitňování technologických postupů pomocí moderních technologií ji staví do pozice průkopníka v oblasti digitálních kamer.

Znak nepopiratelné kvality dokumentuje i certifikát ISO 9001: 2015, který zaručuje že společnost DOD Tech Co splňuje normy řízení systému managementu jakosti.