Tracksolid - 10 letá licence online sledování

Skladem
Cena s DPH: 1 080 Kč
Cena bez DPH: 900 Kč
- +

Tracksolid - 10 letá licence online sledování pro kamerové Cloud systémy do auta - pro live sledování kamery i GPS lokace kamer od značky Profio Electronics. Díky systému Tracksolid (Web/App) vám už nikdy neunikne pohyb sledované kamery. Sledování polohy pomocí aplikace, nebo online web platformy Tracksolid na dobu 10 let. Online platforma nebo aplikace, dokážete například sledovat pohyb, zobrazit live obraz z kamery, nastavit virtuální hranice nebo zobrazit historii pohybu vozidla. Webové rozhraní www.tracksolid.com podporuje i slovenský a český jazyk.

Tyto všechny funkce zakoupením licence získáte

Sledování pohybu kamer a lokalizátorů online:

Díky online platformě jako i online aplikaci Tracksolid (dostupná pro Android a iOS) můžete kdykoli sledovat jednu nebo více kamer či lokalizátorů na mapě. A tak budete vždy vědět kde se sledované vozidlo či objekt nachází.

tracksolid - licence online sledování

trackolid sledování vozidel

 

Monitorovací systém s funkcemi pro ochranu vozidla

Živý videopřenos z kamery či GPS lokace - vzdálené sledování v reálném čase

live sledování vozidla obraz

Všechny kamery nebo lokalizátor pod jedním účtem:

Pokud máte několik lokalizátorů, nemusíte mít ke každému jednomu zvláštní účet, stačí vám jeden přístup, přes který víte sledovat libovolné množství vašich GPS lokalizátorů či kamer.

tracksolid - gps tracking

Virtuální hranice a hlídání trasy:

Pomocí aplikace, nebo webového rozhraní Tracksolid víte vytyčit trasu po níž se má zařízení pohybovat, nebo vymezit prostor, ve kterém se může pohybovat. Pokud dojde k narušení, např. auto vyjde z předurčené trasy, dostanete upozornění v aplikaci.

tracksolid - funkce geo fence

Playback:

Tracksolid dokáže uložit historii záznamů po dobu až 7 dní. Záznamy jsou uloženy na cloudovém serveru.

stracksolid - sledování gps lokalizátor

Komentáře

Další produkty

Kategorie

Nejprodávanější