DOD LS475W+ s FULL HD 60fps - Kamera nejnovější gen. + DÁRKY

Skladem
Cena s DPH: 9 590 Kč
Cena bez DPH: 7 992 Kč
- +

Nová nejlepší a nejvýkonnější kamera do auta DOD LS475W+ s FULL HD 60fps, GPS logger s 10x rychlejší aktualizací, 145 ° úhel záběru, 6G skleněná čočka, ISO až do 12800, WDR 2.0.

Kamera DOD LS475W+ je přímý nástupce modelu DOD LS470W+ a patří mezi nejlépe hodnocené kamery do auta celosvětově. Pokračujíc v populární řadě LS470W kamer, nová DOD LS475W+ opět dělá další krok vpřed a přidává několik unikátních funkcí. FULL HD rozlišení 1920x1080p při 60fps (snímcích za sekundu), podpora až 128 GB micro SD (běžné kamery pouze do 32GB) na kterou uložíte do 18 hodin záznamu, až 900mAh baterie, široký zorný úhel záběru 145 ° a velký 3 "TFT LCD displej 16: 9. Je vybavena zbrusu novým senzorem SONY STARVIS (Starlight Visibility) IMX291, který nabízí revoluční noční režim a to dokonce i v úplné tmě !!!

Dárek pro Vás !!!

Jedině při objednávce přes náš e-shop Vám ke každé objednávce DOD LS475W+ přibalíme jako dárek: Micro SD kartu 16GB v hodnotě 460 Kč, Sadu kabeláže pro trvalé napájení v hodnotě 780 Kč, antislip podložku.

darek dod ls475w+
P.S. platí pouze do vyprodání zásob !!! Nelze dárkové balení kombinovat s jinými slevami.
Určeno pro koncové zákazníky.


DOD LS475W+ má kompresi obrazu H.264, MOV soubor, datový tok cca. 20 Mbps. Jedna minuta při rozlišení 1080p 60fps videa je cca. 150 MB. Máte možnost obrátit obraz o 180 stupňů (kamera může být namontována "dole hlavou"). Disponuje velmi užitečným doplňkem - nastavitelný kruhový polarizační filtr, který efektivně snižuje odražené světlo.

Prémiová Autokamera, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

dod 475Wi + cpl filtr

Technologicky se jedná o "next gen" kameru do auta tedy - momentálně o nejnovější technologie (optiku, mikročipy, funce) jaké trh s kamerami do auta nabízí.

Certifikovaná Autokamera pro použití v celé EU (tj i v Rakousku, Německu a ostatních členských státech).   Splňují kritéria technických norem a lze je používat ve vozidle.

SONY STARVIS Senzor - (Star visibility či viditelnost ve světle hvězd)

sony starvis senzor dod kamera

6G skleněná čočka - kombinace šesti vrstev skla, poskytuje úžasně jasný, čistý a nedeformovaný obraz. Má 10x Speed GPS procesor, nejrychlejší technologie auto GPS zajistí přesné sledování rychlosti vozidla a ultrarychlé GPS pozice z vaší cesty. Ke kameře dostanete zcela nový redesignování a vylepšený software na PC - DOD GPS 2.0 player.

 

Lídr na trhu bezpečnosti a monitoringu aut

Zcela nový PARKOVACÍ MÓD 3. GENERACE 

Velkou výhodou je vylepšený systém funkce parkovacího módu nové generace upgrade 3.0. Dobrá kamera nahrává během jízdy, ale lepší kamera bude udržovat vaše vozidlo pod dohledem 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Máte na výběr 1 z 3 režimů vylepšeného parkovacího módu jaký Vám bude vyhovovat nejvíce: 1. AUTOMATICKÁ DETEKCE POHYBU či 2.HIGH-RESOLUTION in Mini size režim - vysoké rozlišení v mini velikosti (výchozí nastavení), nebo 3. TIME LAPSE - časosběr. Zajistěte si klid a klid neustálým nahráváním i tehdy, když jste zaparkovali a opustili auto.

parkovaci dohled 3.0
* Podmínkou je mít aktualizovaný nejnovější firmware ke kameře *


novy vykon parkovaci dohled 3.0

 

Způsob jak funguje nový vylepšený parkovací mód 3.0 si můžete prohlédnout přímo v tomto videu:

1. Auto detekce pohybu či nárazu

Pohyblivé objekty před kamerou, nebo dramatická změna osvětlení či jakýkoliv náraz se vyhodnotí automaticky a spustí se záznam, pokud pohyb / změna dosáhne nastavený parametr. V případě detekce pohybu nebo nárazu začne nahrávat video soubor z obou kamer současně a to už už 15 sekund předtím než detekuje pohyb. To vám zaručí, že budete mít záznam o tom co se stalo od začátku do konce.

auto detekce

parkovací mod dod kamery

 

2. High-Res režim - vysoké rozlišení v mini velikosti

S opravdu minimální změnou kvality nahraného videa, technologie DOD Tech je první a jediná, která dosáhne v parkovacím režimu nahrát celý záznam během Vaší nepřítomnosti ve vozidle jen s minimálním ubráním na kvalitě videa. Celá noc na videu bude zabírat cca 10 GB. Méně než 1/5 klasické velikosti souboru.

high-res vysoke Rozliseni

 

3. Time lapse - časosběr

Parkujete více dní? Časová prodleva umožňuje zkontrolovat obsah dní během několika minut. Kamera s aktivovanou funkcí time lapse fotí snímky (podle nastavené snímkové frekvence). Funkce seskupí automaticky pořízené fotografie do souvislého videa. Díky čemuž si budete moci prohlédnout záznam např. z 24 h. během několika minut. Vhodné pro monitorování vozidla během Vaší dlouhodobé nepřítomnosti. Určeno pro snímání statických snímků tedy vozidlo nesmí být v pohybu.

time lapse časosběrné


Vylepšený parkovací mód, který se automaticky spustí 10 minut po opuštění vozidla. Když budete pokračovat v jízdě kamera se opět přepne do režimu záznamu z jízdy ve smyčce. Pomocí senzoru SONY STARVIS vám zaručí iv noci revoluční noční vidění pro přední kameru a   to iv naprosté tmě. Podmínkou je aby byla kamera napájena přes autobaterii pomocí sady kabelů pro trvalou instalaci ve vozidle DOD DP4. * Podmínkou je aktualizace nejnovějšího firmware ke kameře. *

rc500s parkovaci dohled


Kamera je snadno připevnitelná na čelní sklo automobilu pomocí přísavky s držákem který se přichytává jednoduchým způsobem na kameru. Široký 145 ° pozorovací úhel záběru, zaznamenává dění před vozidlem, i po stranách, automatická kalibrace času pomocí GPS. Určitě oceníte i funkci GPS Logger tedy záznamu z Vaší jízdy (GPS lokaci, aktuální rychlost) Videa si budete moci podívat na Vašem PC s dodaným softwarem. Ideální pro firmy na kontrolu jízdy zaměstnanců, řidičů z povolání atd.   Kameru je možné napojit na napájení 12 / 24V tedy použití je bez problémů možné kromě osobního automobilu iv jiných vozidlech, např. kamionech nebo autobusech. V případě havárie, prudkého zabrzdění nebo naklonění auta, kamerový set má funkci G senzor, která slouží k ochraně souborů při nárazu. Rovněž v případě nouze umožňuje uživatelům manuálně chránit existující soubor dlouhým stisknutím tlačítka "SOS". Menu kamery je k dispozici také v českém jazyce.

Nové modely kamery do auta DOD LS475W+, LS500W a RC500S+ momentálně představují špičku ze současné nabídky všech černých skříněk do aut na celosvětovém trhu.

Dokazují to nejen   použité technologie, ale hlavně   spokojenost řidičů, kteří tyto kamery aktivně využívají. Jejich cena je sice poměrně vyšší, ale nabízejí špičkovou technologii a zhotovují záznamy, které se dají skutečně použít i při dokazování nehodové události. S těmito kamerami se vám určitě nestane, že nedokážete přečíst SPZ vozidla, které vás nějak poškodilo nebo ohrozilo.

Podpora až do 128 GB micro SD karty (cca 18 hodin záznamu)

dod ls475w + instalace v autě

Vlastnosti produktu:

Vynikající FULL HD rozlišení 1080p při 60fps
Redukce rozmazaného obrazu při pohybu
Rozšířený rozsah ISO až do ISO 12800
Pokročilá technologie WDR 2.0 - ohromující video při jakémkoliv světle
Nastavitelný kruhový polarizační filtr
parkovací dohled

1080p @ 60fps kinematické video nahrávání
Poskytujte uživatelům stabilizované a plynulé video nahráváním v rozlišení 1080P při rychlosti 60 snímků za sekundu, což zvyšuje množství detailů, které můžete vidět.

ls475w full hd 1080p 60fps

Redukce rozmazaného obrazu při pohybu
Ostatní řidiči jdou příliš rychle a jejich čísla poznávacích značek mohou být rozmazané ve videu? Technologie redukce rozmazaného obrazu při pohybu se používá pro zvýšení jasnosti rychle se pohybujících objektů.

ls475w + redukce rozmazání obrazu

Rozšířený rozsah ISO až do ISO 12800
DOD LS475W+ má nový senzor SONY STARVIS CMOS se zvýšenou citlivostí nejen při normálním osvětlení, ale i při slabém osvětlení. Rozšířený rozsah zvyšuje jasnost rychle se pohybujících objektů v noci. Kamerou je nyní možné zachytit ještě více detailů v ultra nízkých světelných podmínkách.

ls475w + iso 12800

Pokročilá technologie WDR 2.0
Ohromující video v jakémkoliv osvětlení a vyvážená expozice v každých podmínkách. Vytváří noční záběry jasnější, a snižuje silnou expozici světla na dosažení co nejkrásnějšího obrazu.

ls475w + WDR technologia

Velká f / 1.6 clona, vysoká výkonnost při slabém osvětlení
Velikost clony odráží množství světla dopadající na senzor při snímání. Čím menší clona (menší číslo f), tím více světla bude zachycené ve snímači kamery. Díky nejširší cloně, která je 66% větší v porovnání s konkurencí na trhu, DOD kamery produkují ten nejostřejší obraz.

ls475w + 1.6 clona objektivu

6G ostrá skleněná čočka
6-element ostrá čočka, která je vyrobena ze šesti vrstev skla, poskytuje ohromující čistý a nedeformovaný obraz

ls475w + 6g skleněná čočka

Širokoúhlý úhel pohledu 145 °
Zachycování obrazu při širokém pozorovacím úhlu 145 ° pro optimální pokrytí a jasnost. Kamera je vybavena mimořádně širokoúhlá objektivem, který posiluje rozsah záznamu obrazu, protože   panoramatický výhled z vozidla zabírá všechny strany bez zkreslení (tedy žádný deformovaný obraz).

ls475w + 145 stupnu široký zorný úhel

Nastavitelný kruhový polarizační filtr - účinně snižuje odražené světlo
Nastavitelný filtr eliminuje oslnění čelního skla a současně zvyšuje sytost. Snižuje nežádoucí odrazy a nadměrnou expozici nebo polarizační efekt, pro zajištění nejvyšší kvality obrazu a chránili svůj objektiv.

 

ls475w + Polarizační filtr

Velký 3 "LCD displej
3 '' 16: 9 širokoúhlý displej - kamera disponuje velkým širokoúhlým displejem, který poskytuje jasný a dostatečně velký obraz, vhodný pro zobrazení nastavení a přehrávání videí přímo na displeji kamery.

ls475w + 3 palcový displej

Vysokoúčinná baterie
Vysokovýkonná Li-on baterie 900mAh (DOD LS470W+ 650mAh). Při absenci zdroje napájení zvyšuje dobu monitorování (parkovací mód) a tím poskytuje více ochrany.

ls475w + vysoce účinná 900mAh baterie

GPS procesor s rychlostí 10 Hz
Integrovaný nejrychlejší systém GPS s rychlostí 10 Hz, zaznamenává přesnější údaje o umístění a rychlosti vozidla. Umožňuje zaznamenávat trasu na mapě vedle sledování videí v aplikaci DOD přehrávače. Momentálně nejrychlejší aktualizace GPS použitá v Autokamera.

ls475w + 10x gps procesor

DOD GPS přehrávač V2.0
Nová verze DOD GPS Player 2.0 s vylepšením uživatelským rozhraním je ještě přehlednější. Zobrazuje FULL HD video nahrávky s údaji v reálném čase jako rychlost vozidla, gps souřadnice, přetížení atd. S připojením na internet je zobrazována aktuální poloha vozidla na Google maps.

ls475w + dod prehravac

Detekce rychlostních radarů
Systém upozorní, že se blížíte k místům s přikázáním rychlostí, kde může být umístěn radar, abyste mohli s přehledem zpomalit. Vyhněte se pastím a vždy mějte jízdu pod kontrolou.
* V současnosti systém podporuje tyto země: USA, CA, UK, NO, PL, NL, BE, AU.
ls475w + upozornění na radar
Synchronizace času a data
Automatická kalibrace času, nezávislá na manuálním nastavení času. se zabudovaným 10x speed GPS procesorem je schopna uvádět přesný lokální kalibrovaný čas a automaticky jej uložit do paměti kamery.
 
 
ls475w + Synchronizace datumu a casu
analýza cesty
Nová funkce pro výpočet vzdálenosti, času a průměrné rychlosti vaší cesty z bodu A do bodu B. Například můžete zjistit nejkratší nebo nejrychlejší cestu z vašeho domu do práce na základě údajů z analýzy cesty. Je to velmi úsporný a praktický způsob, jak ušetřit čas a spotřebu paliva.
 
ls475w + analyza cesty
 
G-senzor ochrana dat při nárazu.
Při nárazu, nouzovém brzdění, nebo nakloněni automobilu, bude automaticky chránit všechny uložené a aktuální záznamy. Prostřednictvím této funkce nebudou důležité soubory odstraněny či přepsány a to ani při nahrávání v časové smyčce.
ls475w + gsenzor
Ruční uzamčení souborů - SOS ochrana
V případě nouze umožňuje uživatelům chránit existující soubor dlouhým stisknutím tlačítka "SOS", které uchová soubor z nahrávací smyčky a zabraňuje jeho přepsání jiným souborem.
ls475w + Manuální zámek souborů
Automatické nahrávání a vypnutí
Po spuštění vozidla kamera začne automaticky zaznamenávat. Kromě toho se přístroj vypne automaticky zároveň s vozidlem, aniž jste stiskli libovolné tlačítko.
 
ls475w + auto on off
Nahrávání ve smyčce - Cyklický záznam
Když je úložný prostor na vložené micro SD kartě plný, může automaticky přepsat starší soubory novějšími, tedy soubory se neustále přemazávají.
ls475w + nahrávání v smyčce
Ochrana heslem
Po nastavení hesla můžete zabránit jiným lidem, aby vymazali vaše videa / fotografie. Toto je velmi užitečná funkce pro firmy, které mají vlastních řidičů.
 
ls475w + ochrana heslem
 
 
Podpora 128GB Micro SD karty
4x větší paměťová kompatibilita ve srovnání se staršími modely kamer, podporuje až do 128 GB micro SD s více než 18 hodinami nahrávání.
ls475w + 128GB micro sd karta
 
 

Specifikace:

Rozlišení videa: 1920x1080 @ 60fps
Snímač: senzor SONY STARVIS CMOS
Širokoúhlý objektiv: 145 °
Clona: f / 1.6
Citlivost ISO: až ISO 12800
Displej: 3 "TFT LCD 16: 9
Formát videa: MOV
Nahrávání médií: Micro SDHC / SDXC třída 10 (podpora až do 128 GB)
Zvuk: mikrofon a reproduktor (mono) součástí
Baterie: lithiová baterie s kapacitou 3,7V 900mAh
Vstupní výkon: 5V 1A
Velikost: 112,6 (D) x 71,9 (Š) x 36,4 (V) mm, (4,4 "x 2,8" x 1,4 ")
Hmotnost: 145g
Provozní teplota: -20 ° C ~ 65 ° C, (-4 ° F ~ 149 ° F)

 

Dodávané příslušenství:

1x Profi kamera do auta DOD LS475W+
1x Nabíječka do auta 12-24V (prodlužovací kabel 4M)
1x Kloubový držák
1x CPL Filter
1x Manuál v češtině

+ Micro SD karta 16GB
+ Sada kabeláže pro trvalou instalaci ve vozidle
+ Antislip podložka

 

dod ls475w + prislusenstvi

Komentáře

Další produkty

Kategorie

Nejprodávanější