PROFIO X6 - 4 kanálová DVR kamera do auta wifi 4G SIM FULL HD

Skladem
Cena s DPH: 13 500 Kč
Cena bez DPH: 11 250 Kč
- +

PROFIO X6 - 4 kanálová DVR kamera do auta wifi 4G SIM FULL HD + živé sledování obrazu z kamer a GPS pozice přímo přes mobil (app na smartphonu). Kamera od značky PROFIO ELECTRONICS. Kompletní monitorovací systém do automobilu či dodávky, kamionu, atd. jako GPS sledovací zařízení s WIFI a podporou 4G SIM pro dokonalý přehled o jízdě v reálném čase. Kamera do auta se vzdáleným GPS monitorováním - nabízí funkce jako GPS Tracker a to živé GPS online sledování vozidla přes app v telefonu (Android/iOS) či PC web platformy, stejně jako audio nahrávku zvuku v prostorách umístění hlavní kamery. K nastavení kameru je nutné použít AHD kompatibilní monitor r 5" / 7" / 10" (můžete si vybrat přímo z naší nabídky)

PROFIO X6 - 4 kanálová kamera do auta wifi 4G SIM FULL HD

PROFIO X6 - 4CH DVR kamera do auta wifi 4G SIM FULL HD + GPS sledování

Systém nabízí také zobrazení LIVE obrazu z kamer v reálném čase. Jedná se o 4-kanálový DVR do auta se zabudovanou přední FULL HD 1080P kamerou s úhlem záběru 120° a možností připojení jakýchkoli dalších 3 kamer pro exterier či interiér vozu (boční, zadní, couvací), které můžete zakoupit i přímo v našem obchodě   s 4PIN konektorem (lze použít již i zabudované kamery ve Vašem vozidle). Externí kamery lze připojit s rozlišením 3x Full HD, nebo kombinace 1x Full HD + 2x HD . Zabudovaný rekordér který umožňuje nahrávání záznamu ze všech čtyř kamer současně . Slot pro 2x paměťovou SD kartu až do velikosti 256GB tedy max. 512GB úložného prostoru. Kameru lze napojit na napájení 12/24V

Monitorovací systém s podporou 4G SIM a napojením dodatečných 3 kamer pro LIVE monitoring a záznam z nich

kamery živé sledování do auta s 4G sim podpora - profio x6

Určitě zaujme i podpora vytvoření Wifi 4G hotspotu přes vloženou 4G SIM kartu . Kamera může nahrávat i zvuk přes mikrofon , který je umístěn přímo v těle hlavní kamery. Záběry se ukládají na podporovanou paměťovou SD kartu až do velikosti 256GB - zařízení disponuje dvěma sloty pro SD kartu . Tělo kamery je vypracováno z kvalitních materiálů čímž je odolná vůči vysokým teplotám, nebo extrémnímu chladu (-20°C až 70°C) . Zabudovaný G-Senzor, cyklické nahrávání, otáčení, převracení a zrcadlení obrazu kamery jsou samozřejmostí. Kameru připevníte na čelní sklo díky 3M nálepce.

Živé sledování GPS lokace v reálném čase a živé sledování obrazu s až 4 kamer

kamera do auta živé sledování přes mobil app smartphone - profio x6

Volitelné příslušenství - možnost zapojit až 3 externí kamery se 4 PIN konektorem

Možnost dokoupit (zapojit) až 3 externí kamery s 4PIN konektorem , což umožnňuje kombinaci kamer dle potřeby ( dle typu upevnění či rozměrů a preferovaného designu kamery , s nočním viděním, nebo bez, atd.). U osobního vozidla si umíte kamery nakonfigurovat tak, aby Vám snímala boky vozidla a prostor za vozidlem . V případě jiných dopravních prostředků než autobus , můžete kamery nakombinovat, tak aby 2 kamery snímaly vstupní dveře autobusu a 1 kamera může snímat prostor za vozidlem nebo chování řidiče. K nastavení kamery je nutné ke kameře dopojit i libovolný MONITOR se 4PIN konektorem, na kterém bude mít řidič přehled o kamerách a jejich snímání (případně může sloužit také jako pomoc při couvání) či můžete měnit nastavení kamery. Při použití monitoru lze kameru nastavovat pomocí dálkového ovladače, který je součástí balení. Monitor a externí kamery nejsou součástí balení, ale lze je u nás doobjednat.

Schéma zapojení systému PROFIO X6 - univerzálního kamerového systému pro dopravní prostředky

profio x6 kamera do auta 4 kamery systém 4g sim podpora

Uzamykatelný design

Uzamykatelný design odolný vůči neoprávněné manipulaci představuje bezpečné uchycení, které brání fyzickému přístupu ke slotu na kartu microSD a slotu na kartu SIM , čímž se výrazně snižuje nebezpečí manipulace s údaji.

kamery do auta profio x6 uzamykatelná sim

Vestavěné SOS tlačítko

SOS tlačítko je zabudováno do palubní kamery, což umožňuje řidičům upozornit management vozového parku či jinou osobu v případě nouze, nebo potenciálně nebezpečného scénáře. Po stisknutí tlačítka rychle odešle upozornění do systému.
Upozornění na nouzové situace - Když stisknete SOS tlačítko, správce či jiná pověřená osoba obdrží automatická upozornění s přesnými GPS souřadnicemi auta přes softwarový přístrojový panel, což mu umožní rychle zasáhnout a pomoci řidiči.

profio x6 kamera sos tlacítko

Duální slot pro paměťovou kartu

Kamera disponuje 2 sloty pro paměťovou kartu do kapacity až 256GB na každý slot. Celkově může mít kamera až 512GB úložného prostoru . Záznam uložený na kartě představuje přibližně 2GB za hodinu na 1 nahrávaný kanál při rozlišení Full HD. Paměťové karty nejsou součástí balení.
kamery profio x6 - dualní slot pro pamětovou kartu

Externí GPS modul s 3m kabelem

Většina autokamer má GPS modul zabudovaný přímo v těle kamery, to může někdy způsobovat problémy při hledání GPS signálu, zvláště pokud je čelní sklo s dodatečnou povrchovou úpravou jako např. vyhřívání čelního skla atd.. Auto kamera Profio X6 je vybavena externím GPS modulem, který disponuje dlouhým 3 metrovým kabelem , čímž si umíte GPS modul umístit leckde ve vozidle.

4 kanálový DVR do kamionu, dodávky, autobusu, pracovního stroje - dokonalé nahrávání video záznamu - žádné slepé místo

1 / 2 / 4 kamery do auta nahrávací systém

Přes aplikaci v mobilním telefonu i WEB platformu , na PC nebo tabletu se můžete připojit na vozidlo.

Na mapě se vám zobrazí jeho aktuální poloha s údaji o čase, rychlosti a GPS souřadnicemi. Aplikace podporuje také funkci živého náhledu v reálném čase. V monitorovacím systému (aplikace, web platforma, pc software) můžete   monitorovat více zařízení.

Přesměrování na WEB Platformu

web platforma kamery do auta profio x6

Android aplikaceIOS aplikace
Android aplikace IOS aplikace

Živé real time sledování - Sledujte záběry z autokamery leckdy a leckde

real time sledování kamery na mobilu - dvr profio x6

Wifi internet ve vozidle - 4G HOTSPOT

Stačí vložit 4G SIM kartu a můžete se snadno připojit k internetu. Po vložení SIM karty do zařízení a můžete si aktivovat funkci hotspotu a vytvoří 4G WiFi přístupový bod (na SIM kartě je třeba mít aktivované datové služby). Podporuje 2G GSM, 3G WCDMA a 4G (LTE) přenos dat. Takže se můžete připojit na vysokorychlostní internet téměř kdekoli kde máte pokrytí. Po nastartování motoru bude wifi hotspot automaticky zapnut.
Wifi internet v autě 4G HOTSPOT profio x6

Nahrávání ve smyčce - Cyklický záznam

Když je úložný prostor na vložené micro SD kartě plný, může automaticky přepsat starší soubory novějšími, tedy soubory se neustále promazávají.

dvr kamera profio x6 nahrávání ve smyčce

Spolehlivý svědek nehody - zabudovaný G senzor

Díky zabudovanému G-senzoru je autokamera Profio X6 spolehlivým partnerem i v krizových situacích. Kamera automaticky detekuje náraz a uzamkne soubor aby se automaticky nevymazal. Takový soubor je uložen ve vyhrazené složce kde nemůže být vymazán funkcí nahrávání ve smyčce.

G-senzoru je autokamera Profio X

Podpora WDR funkce (Wide Dynamic Range)

Tato autokamera podporuje WDR funkci, WDR je špičková technologie aplikovaná pro kamery, bez ohledu na to jestli je okolí příliš světlé nebo tmavé, nebo zda je stín, odraz, šero, atd.. WDR je rozdíl v úrovních světla na obraze mezi nejtmavšími a nejjasnějšími oblastmi.

podpora WDR funkce - kamery do auta Profio X6

WDR kamery do auta

profio electronics Kamera Profio Tracking Cam X6 je špičkový produkt nové značky PROFIO ELECTRONICS , která se úzce specializuje na vývoj a výrobu inovativních kamer, které přinášejí nový rozměr jejich použití v každodenní praxi.

Specifikace:

Procesor: Hi3521A
Operační systém: Linux
TV systém: PAL
Video komprese: H.264
Rozlišení: 1080P/720P /960H/D1/CIF
Počet kanálů: 4
Audio komprese: G.726
Záznam zvuku: ano
Úložiště: 2xSD karta Max. 256GB (není součástí balení)
Přední kamera: ano, AHD 1080P
AV výstup: CVBS
Alarm vstup: 4
GPS: ano
Wi-Fi: ano, 802.11b/g/n, 2.4GHz
Napájení: DC:8V~36V
Rozměry hlavní kamery: 141,5mm(š) x 83mm(v) x 47,5mm(h)
Provozní teplota: -20°C až 70°C


Obsah balení:

1x DVR systém Profio X6
1x Externí GPS modul s 3m kabelem
1x Montážní sada
1x Prodlužovací kabel napájení (délka 5m)
1x Napájecí kabely
1x Dálkové ovládání
2x Klíč od kamery
1x Manuál

profio x6 - obsah balení

Komentáře

Další produkty

Kategorie

Nejprodávanější