DOD LS500W+ Dual 1080P FULL HD kamera s GPS

Skladem
Cena s DPH: 10 499 Kč
Cena bez DPH: 8 749 Kč
- +

DOD LS500W+ Dual Full HD 1080P kamer do auta s obrazovým snímačem SONY STARVIS, záznamem GPS 10Hz, parkovacím režimem a hodnotou ISO až do 12800. Model DOD LS500W+ je jedním z prvních palubních kamer společnosti DOD s FULL HD 1080p plnohodnotným videozáznamem v bezkonkurenční kvalitě na obou video kanálech kamer s frekvencí při nahrávání 30 fps.

Zachycuje plné 1080p HD video prostřednictvím velkého 6G skleněného objektivu sf / 1.6 clonou pro jasný a čistý obraz. Komprese obrazu H.264, MOV soubor, datový tok cca. 15 Mbps pro každý kanál. Jedna minuta při rozlišení 1080p 30fps videa z jednoho kanálu je cca. 110 MB. Podpora micro SD až do 128 GB.

ls500w + dual kamera do auta

 

Model kamery DOD LS500W+ je oproti modelu DOD LS500W vybaven LCD displejem 3 "(DOD LS500W má 2,7"), lithiových baterií s kapacitou 900mAh (DOD LS500W má 180mAh) a polarizačním CPL filtrem proti slunečním odrazem. Ostatní parametry a vlastnosti kamer DOD LS500W+ a LS500W jsou totožné.

Autokamera také disponuje s citlivostí ISO až do 12800 pro vynikající snímání v slabých světelných podmínkách a nočního videa. Vestavěný procesor GPS s rychlostí 10 Hz umožňuje řidičům zachytit rychlost a polohu s přesností. Model DOD LS500W + je je jednoduše ovladatelný prostřednictvím tlačítek a přehledného 3, 0 "LCD displeje. Menu kamery je v českém jazyce.

Kamerový set disponuje širokoúhlým objektivem až 145 ° přední kamery a 140 ° zadní kamery co umozuje mít monitorovaný opravdu široký úhel v okolí vašeho auta, blížící se k parametrům rybího oka. Použití zadní kamery je volitelné, přední kameru lze používat i samostatně. Z hlediska čistě optických parametrů je DOD LS500W+ ekvivalentní modelu DOD RC500S (a naopak). Možnost obrátit obraz o 180 stupňů pro přední a zadní kameru (kamera může být namontována "dole hlavou"). Vestavěná lithiová baterie s kapacitou 900mAh.

parkovaci dohled 3.0

Lídr na trhu bezpečnosti a monitoringu aut

Zcela nový PARKOVACÍ MÓD 3. GENERACE

Velkou výhodou je vylepšený systém funkce parkovacího módu nové generace upgrade 3.0. Dobrá kamera nahrává během jízdy, ale lepší kamera bude udržovat vaše vozidlo pod dohledem 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Máte na výběr 1 z 3 režimů vylepšeného parkovacího módu jaký Vám bude vyhovovat nejvíce: 1. AUTOMATICKÁ DETEKCE POHYBU či 2.HIGH-RESOLUTION in Mini size režim - vysoké rozlišení v mini velikosti (výchozí nastavení), nebo 3. TIME LAPSE - časosběrné. Zajistěte si klid a klid neustálým nahráváním i tehdy, když jste zaparkovali a opustili auto.


* Podmínkou je mít aktualizovaný nejnovější firmware ke kameře *

 

novy vykon parkovaci dohled 3.0

 

Způsob jak funguje nový vylepšený parkovací mód 3.0 si můžete prohlédnout přímo v tomto videu:

1. Auto detekce pohybu či nárazu

Pohyblivé objekty před kamerou, nebo dramatická změna osvětlení či jakýkoliv náraz se vyhodnotí automaticky a spustí se záznam, pokud pohyb / změna dosáhne nastavený parametr. V případě detekce pohybu nebo nárazu začne nahrávat video soubor z obou kamer současně a uzamkne soubor.

auto detekce

 

2. High-Res režim - vysoké rozlišení v mini velikosti

S opravdu minimální změnou kvality nahraného videa, technologie DOD Tech je první a jediná, která dosáhne v parkovacím režimu nahrát celý záznam během Vaší nepřítomnosti ve vozidle jen s minimálním ubráním na kvalitě videa. Celá noc na videu bude zabírat cca 10 GB. Méně než 1/5 klasické velikosti souboru.

high-res vysoke Rozliseni

 

3. Time lapse - časosběrné

Parkujete více dní? Časová prodleva umožňuje zkontrolovat obsah dní během několika minut. Kamera s aktivovanou funkcí time lapse fotí snímky (podle nastavené snímkové frekvence). Funkce seskupí automaticky pořízené fotografie do souvislého videa. Díky čemuž si budete moci prohlédnout z áznam např. z 24 h. během několika minut. Vhodné pro monitorování vozidla během Vaší dlouhodobé nepřítomnosti. Určeno pro snímání statických snímků tedy vozidlo nesmí být v pohybu.

time lapse časosběrné


Vylepšený parkovací mód, který se automaticky spustí 10 minut po opuštění vozidla. Když budete pokračovat v jízdě kamera se opět přepne do režimu záznamu z jízdy ve smyčce. Pomocí senzoru SONY STARVIS vám zaručí iv noci revoluční noční vidění pro přední kameru a   to iv naprosté tmě. Podmínkou je aby byla kamera napájena přes autobaterii pomocí sady kabelů pro trvalou instalaci ve vozidle DOD DP4. * Podmínkou je aktualizace nejnovějšího firmware ke kameře. *

ls500w + parkovaci dohled


Certifikovaná Autokamera pro použití v celé EU (tj i v Rakousku, Německu a ostatních členských státech).   Splňují kritéria technických norem a lze je používat ve vozidle.

Přední kamera je vybavena zbrusu novým senzorem SONY STARVIS (Star visibility či viditelnost ve světle hvězd) IMX291, který nabízí revoluční noční režim a to dokonce i v úplné tmě !!!

sony starvis senzor dod kamera

 

Technologicky se jedná o "next gen" kameru do auta - tedy momentálně o nejnovější technologie (optiku, mikročipy, funce) jaké trh s kamerami do auta nabízí.

DOD LS500W+ je jednou z nejlepších kamerových bezpečnostních systémů s dual přední a zadní kamerou.

Je to Váš strážný autosystém přes den i v noci 24/7.

Přední kameru můžete uchytit dle potřeby Přísavkový nebo adhezivním držákem. Zadní kamera s kompaktními rozměry pouze 7,5cm na šířku je upevněna pomocí 3M držáku s lepicí páskou. Kabelové propojení mezi kamerami je cca 5,5m dlouhé. DOD LS500W+ lze napojit na napájení 12 / 24V tedy použití je bez problémů možné kromě osobního automobilu iv jiných vozidlech, např. kamionech nebo autobusech. Přední kamera je také snadno připevnitelná na čelní sklo automobilu pomocí lepicího 3M držáku který se přichytává jednoduchým způsobem na kameru.

Podpora až do 128 GB micro SD karty (cca 18 hodin záznamu z obou kamer - 9h pro jeden kanál)

dod dual kamera do auta s gps

Záznam se nahrává z obou kamer av kombinaci s vysokou citlivostí ISO, až 12800 což vám umožní monitorovat okolí auta i ve špatných světelných podmínkách je tato funkce výrazným bezpečnostním bonusem při sledování auta ve vaší nepřítomnosti.

 

Autokamera podporuje micro SD karty až do 128GB (běžné kamery pouze do 32GB). V případě havárie, prudkého zabrzdění nebo naklonění auta, kamerový set má funkci G senzor, která slouží k ochraně souborů při nárazu. Rovněž v případě nouze umožňuje uživatelům manuálně chránit existující soubor stisknutím tlačítka "SOS". FULL HD autokamerový set s pokročilou technologií WDR 2.0 je váš spolehlivý společník na cestách.

 

Vlastnosti produktu:

 
Dual FULL HD 1080p video záznam
Přední a zadní pohled na vaše vozidlo je zaznamenán v kvalitě 1080p ve vysokém FULL HD rozlišení. Navíc obraz je zachycen v ultra-širokém úhlu zobrazení 145 ° přední kamera, 140 ° zadní kamera pro celkovou ochranu.
 
ls500w + full hd Rozliseni
 
Rozšířený rozsah ISO až do 12800
DOD LS500W+ má nový senzor SONY STARVIS CMOS se zvýšenou citlivostí nejen při normálním osvětlení, ale i při slabém osvětlení. Rozšířený rozsah zvyšuje jasnost rychle se pohybujících objektů v noci. Kamerou je nyní možné zachytit ještě více detailů v ultra nízkých světelných podmínkách.
 
ls500w + iso 12800
 
Pokročilá technologie WDR 2.0
Ohromující video v jakémkoliv osvětlení a vyvážená expozice v každých podmínkách. Vytváří noční záběry jasnější, a snižuje silnou expozici světla na dosažení co nejkrásnějšího obrazu.
 
ls500w + WDR technologia
 
Velká f / 1.6 clona, vysoká výkonnost při slabém osvětlení
Velikost clony odráží množství světla dopadající na senzor při snímání. Čím větší clona (menší číslo f), tím více světla bude zachycené ve snímači kamery. Díky nejširší cloně, která je 66% větší v porovnání s konkurencí na trhu, DOD kamery produkují ten nejostřejší obraz.
 
ls500w + clona objektivu
 
6G ostrá skleněná čočka
6-element ostrá čočka, která je vyrobena ze šesti vrstev skla, poskytuje ohromující čistý a nedeformovaný obraz.
 
ls500w + 6g skleněná čočka
 
Širokoúhlý úhel pohledu 145 °
Zachycování obrazu při širokém pozorovacím úhlu 145 ° pro optimální pokrytí a jasnost. Přední kamera je vybavena mimořádně širokoúhlá objektivem, který posiluje rozsah záznamu obrazu, protože   panoramatický výhled na přední části vozidla zabírá všechny strany bez zkreslení (tedy žádný deformovaný obraz).
 
ls500w + široký zorný úhel
Nastavitelný polarizační filtr - výrazně snižuje reflexní odlesky. Umožňuje dokonalejší záběry, lepší kontrast a nejdůležitější je, že významně snižuje odraz světla na předním skle, takže záběry jsou jasnější a bez odlesků.
 
ls500w + Polarizační filtr
3 '' 16: 9 širokoúhlý displej. Kamera disponuje velkým širokoúhlým displejem, který poskytuje jasný a dostatečně velký obraz, vhodný pro zobrazení nastavení a přehrávání videí přímo na displeji kamery.
 
ls500w + siroky displej
 
GPS procesor s rychlostí 10 Hz
Integrovaný nejrychlejší systém GPS s rychlostí 10 Hz, zaznamenává přesnější údaje o umístění a rychlosti vozidla. Umožňuje zaznamenávat trasu na mapě vedle sledování videí v aplikaci DOD přehrávače. Momentálně nejrychlejší aktualizace GPS použitá v Autokamera.
 
ls500w + gps procesor
 
DOD GPS přehrávač V2.0
Nová verze DOD GPS Player 2.0 s vylepšením uživatelským rozhraním je ještě přehlednější. Zobrazuje FULL HD video nahrávky s údaji v reálném čase jako rychlost vozidla, gps souřadnice, přetížení atd. S připojením na internet je zobrazována aktuální poloha vozidla na Google maps.
 
ls500w + dod prehravac
 
Detekce rychlostních radarů
Systém upozorní, že se blížíte k místům s přikázáním rychlostí, kde může být umístěn radar, abyste mohli s přehledem zpomalit. Vyhněte se pastím a vždy mějte jízdu pod kontrolou.
* V současnosti systém podporuje tyto země: USA, CA, UK, NO, PL, NL, BE, AU.
 
ls500w + včasné upozornění přikázaný rychlosti
 
Synchronizace času a data
Automatická kalibrace času, nezávislá na manuálním nastavení času. se zabudovaným   10x speed GPS procesorem je schopna uvádět přesný lokální kalibrovaný čas a automaticky jej uložit do paměti kamery.
 
ls500w + synchronizace času a datumu
 
analýza cesty
Nová funkce pro výpočet vzdálenosti, času a průměrné rychlosti vaší cesty z bodu A do bodu B. Například můžete zjistit nejkratší nebo nejrychlejší cestu z vašeho domu do práce na základě údajů z analýzy cesty. Je to velmi úsporný a praktický způsob, jak ušetřit čas a spotřebu paliva.
 
ls500w + analyza cesty
 
G-senzor ochrana dat při nárazu.
Při nárazu, nouzovém brzdění, nebo nakloněni automobilu, bude automaticky chránit všechny uložené a aktuální záznamy. Prostřednictvím této funkce nebudou důležité soubory odstraněny či přepsány a to ani při nahrávání v časové smyčce.
 
ls500w + g-senzor
Ruční uzamčení souborů - SOS ochrana
V případě nouze umožňuje uživatelům chránit existující soubor dlouhým stisknutím tlačítka "SOS", které uchová soubor z nahrávací smyčky a zabraňuje jeho přepsání jiným souborem.
 
Manuální zámek souborů
 
Automatické nahrávání a vypnutí
Po spuštění vozidla kamera začne automaticky zaznamenávat. Kromě toho se přístroj vypne automaticky zároveň s vozidlem, aniž jste stiskli libovolné tlačítko.
 
ls500w + automatické nahrávání a zapnutí
 
Nahrávání ve smyčce - Cyklický záznam
Když je úložný prostor na vložené micro SD kartě plný, může automaticky přepsat starší soubory novějšími, tedy soubory se neustále přemazávají.
 
ls500w + nahrávání v smyčce
 
Ochrana heslem.
Po nastavení hesla můžete zabránit tomu, aby ostatní lidé odstranili vaše videa či fotografie.
 
ls500w + ochrana heslem
 
Podpora 128GB Micro SD karty
4x větší paměťová kompatibilita ve srovnání se staršími modely kamer, podporuje až do 128 GB micro SD s více než 18 hodinami nahrávání.
 
ls500w + micro sd karta 128GB
 
 
Specifikace produktu:
 
Rozlišení videa: přední kamera: 1920x1080 @ 30fps, zadní kamera 1920x1080 @ 30 fps
Senzor: SONY STARVIS CMOS senzor
Displej: 3 "16: 9 TFT LCD displej
Širokoúhlý objektiv přední: 145 °
Širokoúhlý objektiv zadní: 140 °
Přední clona: f / 1,6
Zadní clona: f / 1,6
Citlivost ISO: až do ISO 12800
Video formát: MOV
Záznamová média: Micro SDHC / SDXC třídy 10 (až do 128 GB)
Audio: mikrofon a mono reproduktor (součástí)
Baterie: 3,7V 900mAh Lithiová baterie
Vstupní výkon: 5V 1,5A
Rozměry přední kamery: 112 (D) * 71,9 (Š) * 36,4 (V) mm
Rozměry zadní kamery: 75,2 (D) * 26 (Š) * 38,8 (V) mm
Hmotnost přední kamery: 145g
Hmotnost zadní kamery: 41 g
Provozní teplota -20 ° C ~ 65 ° C, (-4 ° F ~ 149 ° F)

Dodávané příslušenství:

1x Profi kamera do auta DOD LS500W+
1x Polarizační CPL filtr
1x Zadní kamera s lepicím držákem
1x Propojovací kabel se zadní kamerou (5M)
1x Nabíječka do auta 12-24V (prodlužovací kabel 4M)
1x Držák
1x Manuál v češtině

Komentáře

Další produkty

Kategorie

Nejprodávanější