Kamera do auta na live monitoring pohybu - PROFIO X2

Skladem
Cena s DPH: 9 423 Kč
Cena bez DPH: 7 853 Kč
- +

Kamera do auta na live monitoring pohybu - PROFIO Tracking Cam X2 je špičková duální autokamera určená na GPS pozicioning a obraz z kamery v reálném čase. Nejnovější autokamera Profio Tracking Cam X2 nabízí funkce jako GPS Tracker a to živé GPS online sledování vozidla přes app v telefonu či PC jakož i zobrazení live obrazu z kamery v reálném čase. Jedná se o duální Autokamera (přední a interiérová), která umožňuje nahrávání záznamu z obou kamer, kde přední kamera má rozlišení FULL HD 1920x1080px při 30 snímcích za sekundu (s kompresí H.264) s úhlem záberu140 ° a podporou vytvoření Wifi 3G hotspotu přes vloženou 3G SIM kartu.

Snímky se ukládají na podporovanou paměťovou micro SD kartu až do velikosti 64GB. Tělo kamery je vypracované z kvalitních materiálů čím je odolná vůči vysokým teplotám nebo extrémnímu chladu. Nabízí možnost uzamčení (zámkem na klíč) vložené SIM i Micro SD karty před neoprávněným editováním záznamů. Velmi zajímavou funkci je i možnost vzdáleného vypnutí motoru vozidla (pomocí relé)   v případě odcizení vozidla. Kamera v případě potřeby (SOS, odstranění napájení, porucha auto-baterie) funguje i na přibalenou externí baterii na kabelu s kapacitou 450 mAh.

Duální kamera - GPS sledovací zařízení do auta s WIFI a podporou 3G SIM pro dokonalý přehled o jízdě

profio tracking cam x2 kamera do auta

V případě nouze můžete stisknout tlačítko SOS tlačítko na 3 sekundy, čímž aktivujete SOS alarm. Pak kamera pošle SOS SMS na přednastavené tel. čísla a začne vytáčet tel. čísla dokola až do přijetí hovoru.Určite oceníte i funkci   Alarm vibrací - Vibrační alarm se zapne po zastavení motoru po uplynutí 5 minut. Pokud je detekována nějaká vibrace v odstaveném vozidle, aplikace APP CarMatrix Vás upozorní pomocí oznámení. Analýza chování řidiče - vestavěný 9-osový senzor G umožňuje Autokamera lépe provádět analýzu chování řidiče. V případě nevhodného chování řidiče jako prudké zrychlování, silné bzrdenie nebo vysoké otáčky motoru, Vás Autokamera upozorní pomocí aplikace na danou skutečnost a zároveň uloží záznam z jízdy na SD kartu i na Cloud server. Profio Tracking CAM X2 je ideální a propracovaný způsob jak zvýšit bezpečnost Vašeho auta neustálým monitorováním nebo komplexní řešení pro firmy z hlediska sledování pohybu jejich vozového parku.

Kamera do auta Profio X2 s funkcemi pro ochranu vozidla a vzdálením sledováním v reálném čase

gps vzdáleně monitorování profio kamera
 

Po vložení SIM karty do Autokamera Vám vytvoří 3G WiFi přístupový bod (na SIM kartě je třeba mít aktivovány datové služby) a užívat si tak surfování na internetu kdykoliv a kdekoliv. Živý videopřenos z kamery můžete sledovat přes volně dostupnou mobilní aplikaci (podpora pro Android / iOS) s názvem "Car Matrix", nebo přes PC platformu. Prostřednictvím ní je možnost sledovat i online GPS polohu vozidla na mapě. Sada kabeláže je určena pro přímé připojení na pojistkovou skříň 12 / 24V což umožňuje trvalé napájení Autokamera. Výhodou je duální objektiv, který nahrává záznamy buď z přední nebo zadní (interiérové) kamery včetně zvuku (je možné i vypnout nahrávání zvuku). Interiérová kamera má IR noční vidění, které dokáže v noci nasvítit celý prostor vozidla.

 

duálního kamera do auta app

Přes aplikaci v mobilním telefonu i PC platformu, nebo tabletu se můžete připojit na vozidlo.
Na mapě se vám zobrazí jeho aktuální poloha s údaji o čase, rychlosti a GPS souřadnicemi. Aplikace podporuje i funkci živého náhledu v reálném čase.

duálního kamera do auta s live sledováním

Vychutnejte si bezplatnou službu GPS sledování přímo přes webové rozhraní www.car-matrix.com

Není třeba instalovat žádný software. Vše je dostupné přes internet z webového prohlížeče na vašem stolním počítači, notebooku, tabletu či mobilním telefonu. Základní funkcí je sledování motorového vozidla, ať už jde o osobní nebo nákladní. Pokud je vozidlo online zobrazí se vám na mapě jeho aktuální poloha a můžete dále sledovat jeho trasu. V případě že je offline zobrazí jeho poslední známá poloha. Každé vozidlo má po registraci své zvláštní ID číslo podle kterého si umíte v historii jízd najít jeho záznamy o pohybu. Po spuštění archivované jízdy vidíte na mapě jeho pohyb. Při detailním rozpisu vidíte v jakém čase na jakém místě a konkrétní adrese se přesně vozidlo v daný moment nacházelo. Jednotlivé zastavení vozidla jsou na mapě označeny červenou vlajkou a obsahují informaci jak dlouho na daném místě auto stálo. Z jízdy je možné exportovat soubor v excel formátu, ve kterém najdete přesný čas a místo kde se vozidlo nacházelo.

Funkce GEO FENCE Vám umožní zaslat Email notifikaci při opuštění vyznačeného prostoru (Pokud by náhodou řidič vozidla zajel mimo plánované trasy)

geo fence funkce aplikacia na gps sledování kamera
Klikni pro zväčšnie obrázku

 

Vzdálená kontrola

Tato unikátní auto-kamera umožňuje vzdálenou kontrolu nad přehráváním záznamů z kamery. Rovněž možnost udělat foto snímek či video na dálku přímo z kamery. Funkce vypnutí motoru na dálku z ní dělá skvělý nástroj jako ochranu před odcizením. Vibrační alarm, který Vás upozorní na neželené otřesy (vniknutí do automobilu či náraz).

kamera do auta vzdálená kontrola

 

WiFi HOTSPOT

Po nastartování motoru motoru bude wifi hotspot automaticky zapnutý. Název hotspotu je "IMEI", zatímco heslo je posledních osm číslic IMEI. Stačí jen otevřít aplikaci Car-Matrix, připojit se k příslušnému WiFi, a pak můžete snadno přehrávat záznamy či editovat nastavení.
wifi hotspot aplikacia kamera do auta
 

3G vysokorychlostní přenos dat

Stačí vložit 3G SIM kartu a můžete se snadno připojit na internet. Kamera ProfioTracking Cam X2 podporuje 2G GSM a 3G WCDMA přenos dat. Takže se můžete připojit na vysokorychlostní internet téměř kdekoliv.

profio x2 kamera vysokorychlostní přenos dat

Vibrační alarm proti krádeži

Když je ACC zapnutý, alarm a indikátory se okamžitě zastaví. Zařízení se přepne do režimu ochrany vozidla po 5 minutách od zastavení motoru vozidla. Pokud senzory v kameře zachytí vibrace ve vozidle, tak se zapne alarm a upozorní Vás formou notifikace přes aplikaci v smartphonu do 10 sekund.

kamery do auta s vibračním alarmem

Odstavení přívodu paliva

Když telefon přes notifikaci přijme narušiteľský alarm, je možné poslat příkaz k odstavení motoru. Je tak z bezpečnostních důvodů možné učinit pouze v případě že zařízení má identifikovanou GPS polohu a rychlost vozidla je méně než 20 km / h.

kamera do auta fukce odstavení přívodu paliva

Živé real time sledování

Sledujte záběry z autokamery leckdy a leckde pomocí mobilní aplikace CarMatrix přímo ve Vašem smartphonu.

Autokamera zive sledování v reálném čase

Zabudovaný G-senzor

Při nouzovém zabrzdění nebo při nárazu G-senzor vyhodnotí takovou situaci jako vážnou a spustí automatické nahrávání záznamu. Potom uzamkne video soubor průběhu nehody. Toto video může být důkazem při dokazování viníky nehody.

kamera profio x2 vestavěný g-senzor

Nouzové volání SOS

V případě nouze můžete stisknout tlačítko SOS tlačítko na 3 sekundy, čímž aktivujete SOS alarm. Pak kamera pošle SOS SMS na přednastavené tel. čísla a začne vytáčet tel. čísla dokola až do přijetí hovoru.

kamery do auta sos alarm

Řízení flotily vozidel

Pokud vlastníte flotilu vozidel ve Vaší firmě máte možnost je sledovat najednou pod jedním účtem. Při použití naší platformy Car-Matrix můžete na jednom účtu sledovat až 10000 zařízení. Je pro vás výhodné sledovat vaši flotilu po celou dobu.

kamera do auta řízení vozového parku

 

6 vrstvá celoskleněná čočka

Vyrobeno z materiálů odolných vůči vysokým teplotám, které odolávají různým podmínkám monitorování. Šestivrstvý celoskleněné čočky zajišťují obraz s vysokým rozlišením s vynikajícím vyvážením barev pro denní a noční provoz.

kamera do auta profio 6 vsrtvova skleněná čočka

FULL HD 1080 video kvalita

Kamera Profio Tracking Cam X2 přináší dokonalé zobrazovací schopnosti. Záběry budou zachyceny s vynikající jasností. Vše zachyceny touto Autokamera bude následně přeneseny do úžasných videí. Přišel čas užít si ostré a krásné záběry.

kvalitně full hd video kamery do auta

Nahrávání ve smyčce

Videozáznamy budou uloženy na micro SD kartě každé 3 minuty. Normálně se záběry ukládají do složky DVRMEDIA / CarRecorder / GENERAL (hlavní kamera). Pokud je karta SD plná, starší záznamy se automaticky přepíší.

duální kamera funkce nahrávání v smyčce

Podpora WDR funkce (Wide Dynamic Range)

Tato Autokamera podporuje WDR funkci, WDR je špičková technologie aplikována pro kamery, bez ohledu na to zda je okolí příliš světlé nebo tmavé, nebo zda je stín, odraz, šero atd. Obraz na kameře je vždy čistý a jasný.

profio kamera do auta WDR technologia

Úplné 3-pruhové pokrytí

V zájmu snížení slepých bodů Autokamera Profio tracking cam X2 používá 140 ° širokoúhlý celoskleněný objektiv, který pohodlně snímá 3 pruhy na cestách. Autokamera je vysoce citlivá a umožňuje přesné a podrobné zaznamenávání snímků.

kamera do auta uplne 3 pruhové pokrytí

 

 

Porovnání jednotlivých modelů PROFIO Cloud kamerových systémů

profio kamery do auta
porovnanie profio x1 x2 x4 x5 cloud kamery do vozidiel

specifikace:

Model: Profio Tracking Cam X2
Procesor: ARM Cortex A7 Quad-Core 1.3GHz
Operační systém: Android 4.4
Flash paměť: eMMC Flash 8GB
RAM Paměť: DDR3L 1GB Frequency 533MHz
GPS: GSM & WCDMA, GSM 1800/1900, HSPA + (21Mbps) EDGE GPRS
Rozlišení videa přední kamera: Full HD 1080p s 30fps, H.264 encoding, nastavitelný úhel snímání FOV (D) 140 °
Rozlišení videa interiérová kamera: 640 * 480px
Wi-Fi: 802.11 b / g / n, 2.4 GHz frekvence, hotspot
Vzdálené sledování: PC & App - PC software: www.car-matrix.com , APP na mobil: CarMatrix
Live sledování: Obě duální kamery přes APP
G-Sensor: Ano
Mikrofon: Ano
Vestavěné reproduktory: Ano
Podpora micro SD: až do 64GB
USB datové rozhraní: Micro USB 5 Pin
Baterie externí: 450mAh
Napájení: 12V - 24V
Provozní teplota -20 ° C ~ 65 ° C, (-4 ° F ~ 149 ° F)
Rozměry kamery: 109 (D) * 69 (Š) * 52 (V) mm
Hmotnost kamery: 225 g

 

Obsah balení:

1x Autokamera Profio Tracking Cam X2
1x Kabeláž pro přímé připojení na pojistkovou skříň 12V / 24V - (Délka 2 metry)
1x Držák
1x 3M vysoceadhezivní nálepka
1x Kabel s SOS tlačítkem
1x Zámek a klíčky pro uzamčení SIM / Micro SD
1x Manuál

profio x2 balenie obsahuje

profine electronics Kamera Tracking Cam X2 je špičkový produkt nové značky PROFIO ELECTRONICS , která se úzce specializuje na vývoj a výrobu inovativních kamer, které přinášejí nový rozměr jejich použití v každodenní praxi.

RECENZE A TEST​ - PROFIO Tracking CAM X2 - TouchIT.sk

Komentáře

Další produkty

Kategorie

Nejprodávanější