Hummer 3 autoštartér + powerbank 6000mAh do 3,5L benzin / 2,0L

Skladem
Cena s DPH: 3 510 Kč
Cena bez DPH: 2 925 Kč
- +

Multifunkční Hummer 3 autoštartér 6000mAh + powerbank + LED baterka pro motory 3,5L benzin / 2,0L diesel. Toto skvělé multifunkční zařízení funguje jako externí baterie pro elektronická zařízení, jako startovací box pro vozidla a také jako LED baterka. Výkonný power bank pro nouzové situace. Díky velkému výkonu spolu s přiloženými startovacími kabely dokáže nastartovat auto i se zcela vybitým akumulátorem a proto chladné zimní rána nebudou více pro Vás postrachem. Už žádné komplikované startování pomocí dlouhých startovacích kabelů a za pomoci sousedova auta.

hummer 2 powerbank a starter

Mějte v záloze pojistku v podobě výkonného power banku, který nakopne Vaše vozidlo a vy už více nebudete opozdí do práce kvůli velkým minusovým teplotám nebo zapomenutým zapnutým světlům v autě. Vybitá baterie Vás už nikdy nepřekvapí díky startovacímu boxu od společnosti Hummer. Startovací box si hravě poradí s dobitím každého elektronického zařízení jako mobil, notebook, tablet, kamera, navigace a jiné s napájením DC 5V. Pomocí dodávaného adaptéru s konektorem zapalovače cigaret 12V do auta můžete napájet jakékoliv 12V elektronická zařízení, jako je ruční vysavač, vzduchový kompresor, leštičku a podobně. Zároveň si víte startovací box nabíjet nejen doma, ale i na cestách pomocí přibalené auto nabíječky.

led baterka a startovací box

Zařízení obsahuje také výkonnou LED lampu s podporou 3 režimů - běžná baterie, SOS, stroboskop. Díky svým miniaturním rozměrům a lehké váze je opravdu praktickým přenosným pomocníkem, který se snadno vejde do kapsy, kabelky nebo přihrádky v autě. Výkonný a zároveň multifunkční startovací box Hummer v atraktivním designu s kvalitním zpracováním najdete dostupný v našem e-shopu ve třech modelových provedeních. Vyberte podle Vašich potřeb a nenechte už nic náhodě.

vlastnosti:

Nastartování vozidla s benzinovým / dieslovým motorem.
Power bank pro různá elektronická zařízení
LED lampa s 3 režimy
praktické rozměry

specifikace:

Kapacita baterie: 6 000mAh / 22,2 Wh
Typ baterie: Li-Ion
Cyklus životnosti baterie: 1000+
Čas v pohotovostním režimu baterie: Více než 6 měsíců
Startovací proud: 12V / 150A ~ 300A
Výstup USB: 5V / 2A
Výstup: 5V / 2A
Vstup: 5V / 2A
Provozní teplota: -20 ° C až 60 ° C
Rozměry: (Š) 7,9 cm (V) 13,5 cm (H) 1,5 cm
Hmotnost: 227 g

Komentáře

Další produkty

Kategorie

Nejprodávanější