DOD LS360W - černá skříňka s externím GPS modulem

Skladem
Cena s DPH: 5 103 Kč  6 183 Kč
Cena bez DPH: 4 253 Kč
- +

DOD LS360W nejnovější model kamery do auta značky DOD - lze zakoupit on-line v našem e-shopu. Senzor s extrémně vysokou citlivostí v kombinaci s velkou skelnou f/1.6 clonou v kambinácií s pokročilou funkcí WDR a 3D redukcí šumu řadí LS360W ke kamerám na světové úrovně a poskytuje téměř neuvěřitelný výkon při nízkém osvětlení. Nebojte se, že vaše videa budou nepoužitelné kvůli prosvětlení nebo nízkým osvětlením. DOD LS360W je ještě lepší než předchozí model DOD LS330W díky lepším komponentům. LS360W disponuje variabilitou při použití externího GPS modulu. 5x GPS modul, nejrychlejší technologie GPS v autě poskytuje přesné sledování.

DOD LS360W disponuje prvním Sony Exmor senzorem, který byl speciálně navržen pro tuto Autokamera - zdvojnásobuje citlivost na světlo až do hodnoty ISO 3200. Vynikající senzor má o 20% větší velikosti a 60% větší velikost pixelu, než kdykoliv předtím, což umožňuje kameře zachytit světlo efektivněji i ve tmě. Senzor s extrémně vysokou citlivostí v kombinaci s velkou světelností f/1.6 clony, moderní technologie WDR a 3D redukce šumu řadí LS360W mezi kamery světové úrovně a poskytuje neuvěřitelně výkon při nízkém osvětlení.

 

Srovnání kvality videa

Porovnejte dva screenshoty staršího LS330W proti novějšímu modelu LS360W.

DOD LS330W

Starší model

LS330W_Comparison_City_1

DOD LS360W

New & Improved

LS360W_Comparison_City_1

Volitelné, externí GPSLS330W_External_GPSDOD_LS330W_External_GPS_2

Nejste si jisti s GPS? Chcete ušetřit peníze? Potřebujete lepší GPS signál?

Volitelné, externí GPS vám umožní vybrat si to, co nejlépe vyhovuje vašim potřebám. GPS modul má lepší příjem než LS430W takže pokud žijete v městském prostředí nebo silně zalesněných oblastech, tento GPS modul vám dostatečně zesílit signál.

Nastaví polohu a rychlost

Můžete nahrát svou polohu a rychlost a sledovat ji na videu. Potenciál ochrany před pokutami, nebo kontrolování zaměstnanců jezdících ve vašich autech.

Automaticky synchronizuje čas a datum.

Automaticky synchronizuje čas a datum, který je při dokazování škodné události nesmírně důležitý.

5x za sekundu!

Vaše rychlost se aktualizuje 5x za sekundu pro lepší přesnost záznamu z GPS.

V balení naleznete 2 držáky pro uchycení kamery na čelně sklo vašeho vozidla.

Suction_Mount_LS_Series_Side   Tape_Mount_LS_Series_Side

Přísavný držák

Poskytuje snadnou demontáž a montáž kamery. Bezpečně zajistí kameru v zimních i letních podmínkách.

 

3M adhezivní nálepka

Menší, méně nápadné. Lepidlo 3M na sklo je velmi bezpečné, snižuje vibrace a odstraňuje se bez zanechání zbytků.

 

Výhody a inovativní funkce DOD LS360W kamery:


ls460w větší snímač


Nejnovější senzor Sony Exmor cmos. Plocha senzoru na zachytávání světla (fotonů) je větší o 20% čímž se zvětšila i plocha buněk do jejichž světlo dopadá oproti předchůdci DOD LS430W. Větší plocha zajistila zachycení větší plochy obrazu ze zorného pole. Zvětšené buňky pohltí více světla, což v praxi znamená kvalitnější barvy a ostrost detailů.

dod WSR technologie

WDR (Wide dynamic range) je výkonná obrazová technologie určená pro redukci prosvětlených nebo tmavých videí. Tato technologie funguje na principu porovnávání průměrné hodnoty "jasu" obrazu a prosvětleného, ​​popřípadě tmavého obrazu. Jejich spojením vznikne záznam se střední hodnotou "jasu", díky čemuž se vyhnete nepoužitelným záznamem, které jsou zapříčiněny nevhodnými světelnými podmínkami.
  Citlivost ISO   LS360W nyní podporuje ISO do hodnoty 3200. Rozšířený rozsah zvyšuje jasnost rychle se pohybujících objektů v noci. Kamerou je nyní možné zachytit ještě více detailů v ultra nízkých světelných podmínkách.
dod auto kamera šest objektiv 6G skleněná čočka zachytí světlo efektivněji. Díky precizní dráze světla, je citlivý objektiv schopen produkovat ostřejší a křišťálově čistý obraz.
ls460w panoramatický úhel Panoramatický obraz až do 140 ° Ultra úhlu pohledu. Optická čočka zbrusu nově navržená zachycuje obraz s ultra širokým úhlem pohledu až 140 stupňů, bez jakéhokoliv zkreslení, která je schopna zachytit vše před vozidlem.
plném rozlišení HD auto kamera Full HD snímač CMOS poskytuje nejčistší detaily a jasnost v HD rozlišení 1080p videa na zajištění co nejlepších výsledků s vynikajícím výkonem při slabém osvětlení a reálným zobrazením barev.
automatická kalibrace čas DVR Automatická kalibrace času, nezávislá na nastavení času. Se zabudovaným 5x Speed ​​GPS procesorem, je přesný místní čas kalibrovaný a automaticky uložen do Autokamera DOD LS460W.
Auto DVR hud kompas HUD Rychlost a Kompas displej. Se zabudovaným 5x Speed ​​GPS procesorem v reálném čase, elektronický kompas se zobrazí na obrazovce a je schopen indikovat směr, kterým se ubíráte. Navíc 5x rychlejší aktualizace poskytuje přesné sledování rychlosti vozidla
dvr překročení rychlosti varování Inteligentní varování překročení rychlosti. Se zabudovaným 5x Speed ​​GPS procesorem, varovný signál se zobrazí řidiči, když rychlost vozidla překročí limit předvolby rychlosti, aby zpomalil rychlost jízdy
ls460w cpu Chio 2X Speed ​​CPU procesor Vestavěný nově zpracovaný čip TIO TECH A8 plus zvyšuje výkon videa až 2x rychleji ve srovnání s ostatními čipy na trhu. Poskytuje lepší záznam videa a vysoce účinné zpracování videa.

 


Nahrávání Time-lapse slouží pro nahrávání během vaší nepřítomnosti. V kamera nastavíte snímkovou frekvenci automatického focení. Kamera z těchto záznamů automatický vytvoří jedno souvislé video.
Časová prodleva

Porovnanie jednotlivých modelov DOD

Vypracovali sme pre Vás porovnávaciu tabuľku technických vlastností, funkcii a príslušenstva autokamier značky DOD. Tabuľku si môžete stiahnuť priamo ZDE.

dod kamery porovnání

 

Specifikace produktu:

Video Rozlišení: 1920x1080 @ 30fps 1280x720 @ 30fps 1280X720 @ 60fps 848x480 @ 30fps 640x480 @ 30fps
Snímač: SONY Exmor CMOS
Širokoúhlý objektiv: 140 °
Clona: f/1.6
Displej: 2.7 "16:9 TFT LCD
Video Formát: MOV

Video výstup:

HDMI: CTS 1.2
Režim 1080p/720p/WVGA/VGA výstup
Kompozice: NTSC / PAL
Rozlišení obrazu: 1,3, VGA, 2M, 3M, 5M, 8M, 10M, 12M

Záznamová média:

Micro SDHC karty (až 32 GB)
Audio: mikrofon a reproduktor (mono)
Tlačítko spouště: Elektronická uzávěrka
Rychlost závěrky: 1/2 - 1/1000 sekundy
Vyvážení bílé: Auto / denní světlo / pod mrakem / Volfram / fluorescentní
Připojení Port: USB 2.0 / HDMI / TV
Baterie: 3.7V 240mAh dobíjecí lithium-iontová baterie
USB: Vysokorychlostní USB 2.0
Napájení: 5V 1A
Velikost: 118 (L) x 47, 5 (W) x 40.3 (H) mm
Hmotnost: 81 g
Teplota: -25 ° C ~ 70 ° C

Vlastnosti produktu:

G-senzor automatického spouštění pro ochranu souborů
Licenční číslo, uživatelské jméno
Ochrana heslem
Detekce pohybu
Tlačítko pro deaktivaci zvukového nahrávání
nouzově uzamčení souboru
HDMI výstup

Dodávané příslušenství:

1x DOD LS360W
1x nabíječka do auta
1x držák
1x přísavka
1x Návod k použití

1xExterné GPS nutno dokoupit samostatně

Komentáře

Další produkty

Kategorie

Nejprodávanější