Startovací box Hummer H2 12000mAh - motory 6L benzin / 4L diese

Skladem
Cena s DPH: 4 590 Kč
Cena bez DPH: 3 825 Kč
- +

Startovací box Hummer H2 12000mAh pro motory 6,0L benzin / 4,0L diesel - Je to praktický a výkonný startér a power bank, který Vám pomůže v každé nouzové situaci ať už na cestách nebo v domácnosti. Díky svému velkému výkonu umí poskytnout dostatečně silný impuls pro nastartování vozidla a zároveň slouží i jako přenosný power bank pro Vaše elektronické zařízení. Hummer H2 dokáže nastartovat auto i se zcela vybitým akumulátorem a proto chladné zimní rána nebudou více pro Vás postrachem. Už žádné komplikované startování pomocí dlouhých startovacích kabelů a za pomoci sousedova auta.

hummer h2 Startovací box

Mějte v záloze pojistku v podobě výkonného power banku, který nakopne Vaše vozidlo a vy už více nebudete opozdí do práce kvůli velkým minusovým teplotám nebo zapomenutým zapnutým světlům v autě. Vybitá baterie Vás už nikdy nepřekvapí díky startovacímu boxu od společnosti Hummer. Startovací box si hravě poradí s dobitím každého elektronického zařízení jako mobil, notebook, tablet, kamera, navigace a jiné s napájením DC 5V. Pomocí dodávaného adaptéru s konektorem zapalovače cigaret 12V do auta můžete napájet jakékoliv 12V elektronická zařízení, jako je ruční vysavač, vzduchový kompresor, leštičku a podobně. Zároveň si víte startovací box nabíjet nejen doma, ale i na cestách pomocí přibalené auto nabíječky.

auto starter s power bank

Zařízení obsahuje také výkonnou LED lampu s podporou 3 režimů - běžná baterie, SOS, stroboskop. Díky svým miniaturním rozměrům a lehké váze je opravdu praktickým přenosným pomocníkem, který se snadno vejde do kapsy, kabelky nebo přihrádky v autě. Výkonný a zároveň multifunkční startovací box Hummer v atraktivním designu s kvalitním zpracováním najdete dostupný v našem e-shopu ve třech modelových provedeních. Vyberte podle Vašich potřeb a nenechte už nic náhodě.

vlastnosti:

Nastartování vozidla s benzinovým / dieslovým motorem.
Power bank pro různá elektronická zařízení
LED lampa s 3 režimy
praktické rozměry

specifikace:

Kapacita baterie: 12 000mAh / 44,4 Wh
Typ baterie: Li-Ion
Cyklus životnosti baterie: 1000+
Čas v pohotovostním režimu baterie: Více než 9 měsíců
Startovací proud: 12V / 300A ~ 600A
Výstup USB: 5V / 2,1A; 5V / 1,1A
Výstup: 12V / 10A
Vstup: 14V / 1A
Provozní teplota: -20 ° C až 60 ° C
Rozměry: (Š) 8,4 cm (V) 18,3 cm (H) 3 cm
Hmotnost: 540 g

Komentáře

Další produkty

Kategorie

Nejprodávanější