TOP černá skříňka - DOD LS430W s GPS

Skladem
Cena s DPH: 4 833 Kč  6 183 Kč
Cena bez DPH: 4 028 Kč
- +

             V naší nabídce naleznete i novinku nástupce modelu DOD LS430W, špičkovou kamera do auta DOD LS460W.

 Novinka LS460W DOD LS460W

 

Model kamery do auta DOD LS430W představuje špičku na trhu kamer do auta. Poskytne Vám FULL HD kvalitu videa s rozlišením až 1920x1080. Disponuje 2,7 "TFT LCD 16:9 displejem pro pohodlné prohlížení a nastavení videa. Kamera je snadno připevnitelná na čelní sklo automobilu pomocí přísavky s držákem který se přichytává jednoduchým způsobem na kameru. Zabudovaný G-senzor automatického spouštění pro ochranu souboru při nárazu, nouzovém brzdění nebo naklonění automobilu bude automaticky chránit všechny uložené a aktuální video soubory. Za výhodu považujeme i menu kamery které je k dispozici také v českém jazyce.

 

produkt roku zive.sk Kamera do auta DOD LS430W byla zařazena mezi nejzajímavější produkty roku 2013 podle redakce zive.sk
 

Černá skříňka disponuje i fukci upozornění překročení rychlosti. Nastavte si vlastní rychlost a jakmile rychlost překročíte, alarm Vás automaticky upozorní na zvýšenou rychlost. Za zmínku stojí i široký 140 ° pozorovací úhel záběru, zaznamenává dění před vozidlem, i po stranách, automatická kalibrace času pomocí GPS, HUD kompas displej, HUD zobrazení rychlosti. Určitě oceníte i funkci GPS Logger tedy záznamu z Vaší jízdy (GSP lokaci, aktuální rychlost, videa) si budete moci podívat na Vašem PC na dodaném software. Ideální pro firmy na kontrolu jízdy zaměstnanců, řidičů z povolání atd..

Nová WDR technologie - kvalitní video při jakémkoli osvětlení

WDR technhologia

Nové 5x GPS - Díky novému 5x GPS budete mít maximálně přesné údaje o Vaší rychlosti i při nízkých rychlostech, stejně i při minimálních změnách rychlosti.

DOD LS430W 5x GPS

Nahrávání při detekci pohybu Vám umožní spustit nahrávání automaticky při pohybu vozidla, bez stisknutí jakéhokoliv tlačítka. Také je možné využít spuštění nahrávání při startu auta. Z novou kamerou DOD LS430W se nemusíte bát že se paměťová karta zaplní, kamera je vybavena funkcí časová smyčka. Po zaplnění karty se automaticky přepisují staré nahrávky novějšími. Jak video výstup poslouží zabudovaný HDMI konektor a nahrané video soubory si můžete stáhnout do PC pomocí USB nebo přímo z paměťové karty microSD.

F1.6 velká clona objektivu - super výkon při nízkém osvětlení, to znamená že i Vaše "noční videa" budou skvěle viditelné.

dod kamera F1.6

Nejnovější model kamery DOD LS430W představuje špičku na trhu autokamier

 

Vlastnosti top modelu DOD LS430W:

Porovnání jednotlivých modelů DOD

Vypracovali jsme pro Vás srovnávací tabulku technických vlastností, funkci a příslušenství autokamier značky DOD. Tabulku si můžete stáhnout přímo ZDE.

Komparační tabulka DOD kamer

 

Výhody a inovativní funkce kamery DOD LS430W:

6g čočka 6G ostrá skleněná čočka. Je vytvořenou ze 6 vrstev skla, přes kterou je možné nahrávat úžasně jasné a nedeformované záběry s jasnějšími detaily.
hd cmos senzor 1080p FULL HD HD video záznam a super HD megapixel CMOS obrazový snímač. Bez ohledu zda je jízda přes den resp. v noci, kamera dokonale zachycuje Vaši jízdu.
f 1.6 clona Zachycuje ještě detailnější záběry s novou clonou F1.6 - efekt nahrávání při nízké intenzitě světla. Zachycuje lepší noční záběry než F2.0 a zaznamenává jasně detaily jako SPZ, dopravní značky a jiné.
ochrana heslem Ochrana heslem. Tato funkce umožňuje vlastníkovi hesla ochránit nastavení ovládání nebo další provozní nastavení, změnu nebo vymazání videa nebo obrazových datových souborů.
hud. kompas HUD kompas displej. Dosahuje 5 násobně rychlejší GPS aktualizaci. Elektronický kompas se v reálném čase zobrazuje na obrazovce se schopností indikovat směr, kterým jdete.
překročení rychlosti Smart upozornění překročení rychlosti. Nastavte si vlastní rychlost, a jakmile rychlost překročíte, alarm Vás automaticky upozorní na zvýšenou rychlost.
zobrazení rychlosti HUD zobrazení rychlosti. Dosahuje 5 násobně rychlejší GPS aktualizaci. Rychlost jízdy se zobrazí na obrazovce v km / h.
auto kalibrace Automatická kalibrace času. Přijímá signály GPS a zaznamenává "čas" a datum "a ukládá automaticky do Autokamera.
g senzor G-senzor ochrany dat při nárazu.
Při nárazu, nouzovém brzdění nebo naklonění automobilu bude automaticky chránit všechny uložené a aktuální video soubory. Prostřednictvím této funkce důležité soubory nebudou odstraněny ani přepsány v nahrávání v časové smyčce.
sos uzamykání suborov
SOS ochrana. V případě nouze umožňuje uživatelům chránit existující soubor dlouhým stisknutím tlačítka "SOS", možnost uchovat soubor z nahrávací smyčky proti jeho přepsání.
2,7 tft lcd displej Displej 2,7 "TFT LCD 16:9. Má větší zobrazovací plochu, je širokoúhlý 16:9 a nabízí větší plochu pro video přehrávání.
siroky úhel pohledu Široký 140 ° pozorovací úhel záběru, zaznamenává dění před vozidlem,
i po stranách.
detekce pohybu Nahrávání při detekci pohybu. Nahrávání videa se automaticky spustí při pohybu vozidla, bez stisknutí jakéhokoliv tlačítka.
autoprepis dat Automatické přepsání dat - časová smyčka. Pokud se naplní kapacita vložené micro sd karty kamera do auta automaticky přepíše starší nahrávky novějšími.
autostart nahrávání Automatická funkce - start a nahrávání. Po startu auta se spustí automaticky nahrávání, a po 5 sekundách po vypnutí se soubor uloží a nahrávání se automaticky vypne.


Dodávaný software pro správu DOD kamer s GPS (GPS lokace)

gps software DOD
 
Specifikace produktu:

Rozlišení videa:
1920x1080 @ 30 snímků za sekundu
1280x720 @ 30 snímků za sekundu
1280x720 @ 60 snímků za sekundu
848x480 @ 30 snímků za sekundu
640x480 @ 30 snímků za sekundu
Sensor: 3 megapixelový 1/3 "CMOS
Širokoúhlý objektiv 140 °
Displej 2,7 "TFT LCD 16:9
Formát videa MOV
Formát obrazu: JPEG HD výstup
Video ve formátu AVI

Video výstup: HDMI, podpora
1080p/720p/WVGA/VGA výstupní režim
Kompozice: NTSC / PAL
Rozlišení obrázku: 1,3, VGA, 2M, 3M, 5M, 8M, 10M, 12M
Záznamové médium: Micro SDHC / MMC karty (až do 32GB)
Audio výstup: reproduktor (mono)
Audio vstup: mikrofon
Tlačítko závěrky Elektronická uzávěrka
Rychlost závěrky 1/2 - 1/1000 sekundy
Připojení přes USB port 2.0/HDMI/TV
Baterie 3.7V 500mAh Lithium-iontová baterie
Vysokorychlostní USB 2.0
Napájení: 5V 1A
Rozměry: 112,4 (d) x 65 (š) x 32,8 (v) mm
Hmotnost: 97 g
Provozní teplota: -30 ° C ~ 80 ° C

Obsahuje příslušenství:

1x Černá skříňka do auta DOD LS430W
1x Autonabíječka (4 metre)
1x Držák
1x Rychloupínací přísavka
1x USB kabel
1x HDMI kabel
1x Uživatelský manuál
1x 3M samolepící držák 

Autokamera s gps

 

recenzie

Recenze a testy na kameru DOD LS 430W
Od uživateů přes heureka.sk

 


auto-kamera.cz logo

Recenze a Test DOD LS430W od portálu - Auto-kamera.cz

"LS430W je kamera do auta, která má všechny funkce, které očekáváte, a některé navíc. Díky zpracování a výbavě ji budete brát jako samozřejmost a budete spokojení s výsledky, na rozdíl od levnějších méně kvalitních autokamer, u kterých se budete muset vyrovnávat s nedostatky. Jednou z hlavních předností kamery je kvalita záznamu, spolu s dalšími vlastnostmi je dostatečná pro to, abyste po dlouhou dobu od nákupu neuvažovali o jiné autokameře a necítili potřebu porovnávat s novými modely."

Čti celou recenzi DOD LS430W na auto-kamera.cz

 
 
zive.sk logo

Recenze a Test DOD LS430W od portálu - zive.sk

"Širokouhlá FullHD kamera do auta DOD LS430W je najnovším a zároveň najlepším počinom výrobcu. Pochváliť sa môže nízkou clonou a vylepšenou WDR technológiou pre lepšie nočné zábery. Vďaka prítomnosti gyroskopu a GPS ponúkne pokročilé funkcie, ktoré od kvalitnej čiernej skrinky najvyššej triedy očakávame."

Čti celou recenzi DOD LS430W na zive.sk

 
auto magazin Recenze a Test DOD LS430W od portálu - automagazin.sk

"Najnovší a zatiaľ najlepší model kamery do auta DOD LS430W predstavuje špičku na trhu kamier do auta."


Čti celou recenzi DOD LS430W na  automagazin.sk

 
Ukázky záznamu najdete zde, nastavte rozlišení obrazu na maximum. Ani poté YouTube nepřehrává video v původní kvalitě, originální soubory proto můžete stáhnout zdedenní testnoční test.

darčekové reklmané predmety

Komentáře

Další produkty

Kategorie

Nejprodávanější