DOD kamera do auta - VRH3

Není skladem
Cena s DPH: 4 293 Kč  6 453 Kč
Cena bez DPH: 3 578 Kč

DOD kamera do auta - VRH3 je nejnovější model FULL HD Černé skříňky se skleněnými čočkami a vysokorychlostním režimem nahrávání 60 snímků za sekundu (při rozlišení 1280x720 bodů). Autokamera má integrovaný G-senzor, který zobrazuje přetížení prostřednictvím dodávaného softwarového přehrávače a zabezpečuje ochranu souborů proti jejich přemazání. Soubory je možné ochránit i manuálně tlačítkem SOS. Ku kamere je možné připojit externí GPS senzor (pro lepší kvalitu zachycení GPS signálu), který se dá dokoupit jako volitelné příslušenství.

Úhel záběru Autokamera DOD VRH3 je ultra širokoúhlý - panaromatický - až 160 ° horizontálně. 2,0 "LCD displej na kterém můžete vidět záběr kamery v reálném čase, či upravovat nastavení Autokamera. Černou skříňky do auta je možné uchytit pomocí nového typu rychloupínacího přísavky s otočným kloubem.

DOD kamera do auta - VRH3

DOD kamera do auta
 
Vlastnosti černé skříňky
 
 
HD video záznam Kamera do auta DOD je vybavena nejrychlejším HD videozáznamem 60 fps
(V režimu 1280x720).
Při vysoké rychlosti jízdy auta zaznamenává jasné video a dosahuje co nejlepší výkon nepřetržitého nahrávání videa.
6G ostrý objektiv 6G ostrá skleněná čočka, široký úhel záběru až 160 °. Je vytvořenou ze 6 vrstev skla, přes kterou je možné nahrávat úžasně jasné a nedeformované záběry, jasnější detaily (SPZ, dopravní značky atd).
vysoký výkon Černá skříňka VRH3 má vynikající výkonnost při nízkém osvětlení. Ať už v městských oblastech, na dálnici nebo na horách, VRH3 produkuje úžasně čisté video.
g-senzor G-senzor ochrany dat při nárazu.
Při nárazu, nouzovém brzdění nebo naklonění automobilu bude automaticky chránit všechny uložené a aktuální video soubory. Prostřednictvím této funkce důležité soubory nebudou odstraněny ani přepsány při nahrávání v časové smyčce.
auto ochrana Manuální SOS ochrana souborů. V případě nouze umožňuje uživatelům chránit existující soubor dlouhým stisknutím tlačítka "SOS", uchovejte soubor z nahrávací smyčky proti jeho přepsání.
gps logger GPS logger, automatická kalibrace času. Přijímá signály GPS a zaznamenává "čas", "datum" a "GPS polohu" současně. Prostřednictvím softwaru ukazuje Vaši cestu na google mapě. (jen s GPS anténou)
auto přepisování souborů Automatické přepsání dat - časová smyčka. Pokud se naplní kapacita vložené micro sd karty kamera automaticky přepíše starší nahrávky novějšími.
zařízení bez rušících vlivů Černá skříňka bez rušících vlivů. Při normální jízdě se elektrická zařízení vzájemně ovplyvňojú. VRH3 kamera do auta prošla BSMI testováním s konfigurací zásahů.
UI technologie Nejnovější uživatelské rozhraní funguje mnohem pohodlnější, s jednoduchými grafickými tlačítky na ovládání.
HD rozhraní HDMI video výstup. Vestavěné HD Multimedia rozhraní (HDMI) poskytuje přenos dat do rychlosti 5 Gbps, vysílá zvukové signály bez komprese a HD video signály v reálném čase.
parkovací systém DOD VRH3 má zabudovanou funkci monitorování zaparkování vozidla, která zajišťuje neustále nahrávání okolí vozidla.
Poznámka 1: Při spuštění "Parkovacího kontrolního režimu", se automaticky vypne detekce pohybu, SOS Nouzové nahrávání a G-senzor.
Poznámka 2: Tuto funkci je možné používat pouze v případě, že je kamera připojena na trvalý zdroj napájení, který funguje i po vypnutí zapalování vozidla.
detekce pohybu Nahrávání při detekci pohybu. Nahrávání videa se automaticky spustí při pohybu vozidla, bez stisknutí jakéhokoliv tlačítka.

Specifikace produktu:

LCD displej 2,0 "TFT LCD
5 megapixelový CMOS Senzor
GPS externí zdroj: (Volitelné příslušenství)
G-sensor, 3 osy, 4G
6G pevná čočka (objektiv)
Pozorovací úhel - 160 ° (D) / 100 ° (H) / 71 ° (V)
Světelný rozsah: F / 2,0
Video rozlišení:
1920 x 1080 (30fps)
1280 x 720 (60fps)
1280 x 720 (30fps)
Video kódování H.264
Formát souboru - MOV
Připojení přes USB port 2,0 / HDMI Out / AV Out
Bez baterie - neobsahuje lithiovou baterii
Napájení přes: DC 5V 1A
Podpora Micro SD karta (až do 32GB)
Provozní teplota: -20 ° C ~ 70 ° C
Provozní vlhkost: 20% ~ 85%
Rozměry: 87 (D) x65 (Š) x27 (V) mm
Hmotnost: 100g

Obsahuje příslušenství:

1x DOD kamera do auta - VRH3
1x Autonabíječka
1x Rychloupínací přísavka
1x Samolepící přísavka
1x USB kabel
1x Uživatelský manuál

prislusenstvi

Komentáře

Další produkty

Kategorie

Nejprodávanější