Autokamera ve zpětném zrcátku DOD RX8W s GPS

Skladem
Cena s DPH: 5 373 Kč
Cena bez DPH: 4 478 Kč
- +

Nová kamera do auta ve zpětném zrcátku DOD RX8W má zabudovaný ultrarychlý GPS procesor, který je 5x rychlejší než ostatní. Ovládací prvek Keypad má snadné a jednoduché ovládání ve tmě. Je na čase nastavit standard tenkosti Autokamera ve zpětném zrcátku. Proto nový model z této série DOD RX8W přichází s 1cm tenkým designem, tím je snadno přizpůsobitelný původnímu zpětnému zrcátku. Nastavitelný úhel objektivu je o 60% větší než dříve, což umožňuje horizontální a vertikální úhly nastavit až do 40 stupňů. DOD RX8W s multi-vrstveným vakuovým povlakem povrchu zrcadla je schopen eliminovat oslnění od světel vozidla jedoucího za vámi.

Autokamera ve zpětném zrcátku

Má větší zobrazovací plochu a širokoúhlý (16: 9) displej poskytuje širší obrazovku pro přehrávání videa. Technologie WDR, umožňuje přizpůsobení světlosti prostředí, díky čemuž vytváří noční záběry jasnější a snižuje silné světlo expozice na dosažení co nejkrásnějšího obrazu. Disponuje funkcí 3DNR - Digitální redukce šumu a Six-Element ostrým objektivem, který se skládá ze 6 vrstev skla a poskytuje ohromující jasný a nedeformovaný obraz. DOD RX8W přichází s velcro proužkem, který je pevnější a spolehlivý způsob pro montáž na originál zpětné zrcátko.

Určitě oceníte i funkci GPS Logger tedy záznamu z Vaší jízdy (GSP lokaci, aktuální rychlost, videa) si budete moci podívat na Vašem PC na dodaném software. Ideální pro firmy na kontrolu jízdy zaměstnanců, řidičů z povolání atd. Menu kamery je k dispozici ve českém jazyce.

Autokamera ve zpětném zrcátku DOD RX8W s GPS

Vlastnosti:
Kamera do auta a zpětné zrcátko DOD RX8W
Pokročilá WDR technologie - Zachycuje super obraz při jakémkoli osvětlení
3DNR redukce rušení - snížení rušení při slabém osvětlení
Design objektivu: Anti-oslnění
Patentované upevnění na suchý zip
Nastavitelný úhel objektivu   v každém směru
4.3 "16: 9 širokoúhlý displej
Zabudovaný ultrarychlý GPS procesor, 5x rychlejší než ostatní.
DOD RX8W s 1cm tenkým designem je přizpůsobitelná původnímu zpětnému zrcátku.
Keypad má snadné a jednoduché ovládání ve tmě
Six-Element objektiv kamery poskytuje úžasně jasný a nedeformovaný obraz.
 

GPS modul 

GPS Processor - Zabudovaný ultrarychlý GPS procesor, 5x rychlejší než ostatní, zasloužíte si mít nejpodrobnější a přesná data, pro obnovu stavu v každé situaci.

Podsvietené klávesy

Keypad má snadné a jednoduché ovládání ve tmě. Inovativní laserové gravírované osvětlení keypadu je snadno ovladatelné, bez světla uvnitř vozu. Podsvícení se vypne automaticky po 10 sekundách. Praktické, pohodlné a elegantní.

Nastaviteľný objektív

Nastavitelný úhel objektivu v každém směru. Dod RX8W nastavitelný úhel objektivu je o 60% větší než předtím a horizontální a vertikální úhly lze nastavit až do 40 stupňů. Má plný rozsah snímacího úhlu
k vysokému zlepšení schopnosti upevnění na většinu zpětných zrcátek.

Anti-oslňujúce sklo

Anti-oslňovacie zrcadlo. Při jízdě v noci, vzniká odraz světla ze zpětného zrcátka, což je nepříjemně a oslepuje zrak řidiče. DOD RX8W s multi-vrstveným vakuovým povlakem povrchu zrcadla je schopen eliminovat oslnění od světlometu vozidla jedoucího za vámi.

Širokouhlý displej

4.3 "16: 9 širokoúhlý displej. S větší zobrazovací plochou, širokoúhlý displej poskytuje širší obrazovku pro přehrávání videa. Můžete sledovat jakékoliv video.

WDR technologie Výkonná WDR technologie. Ohromující videa v jakémkoliv osvětlení.
Technologie WDR, dobře vyvážená expozice bez ohledu na to zda je slunečný den nebo noc, vytváří noční záběry jasnější a snižuje silné světlo expozice na dosažení co nejkrásnějšího obrazu.
redukce sumu Autokamera 3DNR (Digital Noise Reduction) - Digitální redukce šumu - snižuje zrnění při špatných podmínkách. Systém digitální redukce šumu, může snížit šum efektivně podle potřeby digitálního signálu, a zaručuje obraz čistý a přirozený.

tenky design provedení


Štíhlý design. Je na čase nastavit standard tenkosti zpětného zrcátka Autokamera. DOD RX8W s 1cm tenkým designem je přizpůsobitelné původnímu zpětnému zrcátku.
six element objektiv kamery 6G objektiv kamery. Sofistikovaný Six-Element ostrý objektiv, který se skládá ze 6 vrstev skla, poskytuje úžasně jasný a nedeformovaný obraz.
velcro pruzon na uchycení kamery Velcro proužek. Tradiční montáž pomocí klipu nebo gumy skončí mnohdy povolením elasticity. Aby se dosáhlo pevnějšího přichycení, DOD RX8W přichází s velcro proužkem, který je pevnější a spolehlivý způsob pro montáž na originál zpětné zrcátko.

DOD PC software - DOD Player

DOD LS460W PC software

 

Porovnání jednotlivých modelů DOD

Vypracovali jsme pro Vás srovnávací tabulku technických vlastností, funkci a příslušenství autokamier značky DOD. Tabulku si můžete stáhnout přímo ZDE.

dod kamery porovnání

 

Specifikace:
Video Rozlišení 1920x1080 @ 30fps, 1280x720 @ 30fps, 1280x720 @ 60fps, 848x480 @ 30fps, 640x480 @ 30fps
Sensor 3 megapixelový 1/3 "CMOS
Širokoúhlý objektiv 140 °
4.3 "16: 9 širokoúhlá obrazovka
Komprimovaný formát videa - H.264
Formát videa MOV
Paměťová karta - Micro SDHC Class 10 (podpora až do 32 GB)
Vestavěný mikrofon / reproduktor
Vestavěná vysokokapacitní baterie 3.7V 300mAh
Napájení 5V 1A
Velikost 8,5x31x1 cm
Hmotnost 298 g
Provozní teplota -20 ° C ~ 65 ° C

Dodávané příslušenství:

1x Profi kamera do auta DOD RX8W
1x Nabíječka do auta
1x Držák
1x Přísavka
1x Manuál v češtině

Komentáře

Další produkty

Kategorie

Nejprodávanější