DOD RX7W + kamera ve zpětném zrcátku s GPS modulem

Není skladem
Cena s DPH: 4 833 Kč  6 453 Kč
Cena bez DPH: 4 028 Kč

Zpětné zrkladlo DOD RX7W + nový model kamery do auta od výrobce DOD s přídavným GPS modulem. Kombinuje vlastnosti špičkové Autokamera a zpětného zrcátka v jednom. Disponuje s funkcí G-senzo r. ochrany dat při nárazu. Nahrávání při detekci pohybu.3 "super velký LCD displej, širokoúhlý 16:9 pro ještě pohodlnější přehrávání videa. Disponuje novou WDR technologii - kvalitní video při jakémkoliv osvětlení. Samozřejmost je FULL HD rozlišení nahrávaného videa. Oproti předešlým modelu je auto-kamera RX7W + Zdokonalená a možnost připojení na externí GPS modul, který zajišťuje okamžité údaje o vaší aktuální i průměrné rychlosti, taktéž poloha na mapě s ukládáním dat o celé trase, kterou jste absolvovali.

S F1.8 velkou clonou a CMOS snímačem, můžete získat vynikající kvalitu nahrávání při snížených světelných podmínkách. Určitě oceníte i užitečnou funkci - a nti-oslňující zpětné zrcátko. Tento design efektivněji cloní světla aut jedoucích za vaším vozem. A v neposlední řadě nabízí funkci vlastní editace videa a ochrany heslem.

Zpětné zrkladlo s kamerou DOD RX7W +

Kamera do auta ve zpětném zrcátku DOD RX7W

 

Uchycení Autokamera - nejzásadnější slabinou autokamier ve zpětných zrcátkách je jejich uchycení na původní zpětné zrcátko. Klasické plastové klipy a různé způsoby na zaklapnutí zpětného zrcátka se neosvědčily kvůli nepřetržitým teplotním změnám v interiéru vozidla a rovněž neustále působení slunečního záření. Tyto faktory způsobovaly oslabení uchycení Autokamera přičemž mohlo docházet až k nevratnému poškození a tak se výrobce autokamier DOD rozhodl použít nejjednodušší uchycení pomocí popruhů na suchý zip. Takové uchycení Vám maximálně zjednoduší montáž a nemusíte se obávat, že se Vám uchycení Autokamera DOD poškodí kvůli dříve jmenovaným faktorem.

Uchycení DOD RX7W +

Vlastnosti:
Kamera do auta a zpětné zrcátko DOD RX7W +
Pokročilá WDR technologie - Zachycuje super obraz při jakémkoli osvětlení
3DNR redukce rušení - snížení rušení při slabém osvětlení
F1.8 clona objektivu se Superior ochranným povlakem
Design objektivu - Anti-oslnění
Patentované upevnění na suchý zip
Omni-directional - všesměrový otočný objektiv a záznam
3 "super velká obrazovka, je možné ji zapnout / vypnout při nahrávání
Podpora paměťových karet až do 32 GB Micro SDHC
Funkce pro vlastní editaci videí
Ochrana heslem
Funkce zapnout / vypnout zvuk
G-senzor - Ochrana údajů při nárazu
Nahrávání videa při detekci pohybu

* Automatická kalibrace času
* HUD kompas
* HUD zobrazení rychlosti
* Varování překročení rychlosti

* Pouze s použitím přídavného modulu GPS

Porovnání jednotlivých modelů DOD

Vypracovali jsme pro Vás srovnávací tabulku technických vlastností, funkci a příslušenství autokamier značky DOD. Tabulku si můžete stáhnout přímo ZDE .

srovnávací tabulka kamer DOD

wdr technologia Nová WDR technologie - kvalitní video při jakémkoliv osvětlení. dobře vyvážená expozice bez ohledu zda je slunečný den nebo temná noc. Tvoří noční záběry jasnější, a snižuje silnou světelnou expozici pro dosažení nejlepšího obrazu.
3DNR funkce redukce rušení Systém digitální redukce rušení, může účinně snížit rušení dle potřeby digitálního signálu, zajišťuje obraz jasný a přirozený.
f1.8 superior clona S F1.8 velkou clonou a CMOS snímačem, můžete získat vynikající kvalitu nahrávání při jakýchkoliv podmínkách.
překročení rychlosti Smart upozornění překročení rychlosti. Nastavte si vlastní rychlost, a jakmile rychlost překročíte, alarm Vás automaticky upozorní na zvýšenou rychlost.
zobrazení rychlosti HUD zobrazení rychlosti. Dosahuje 5 násobně rychlejší GPS aktualizaci. Rychlost jízdy se zobrazí na obrazovce v km / h.
hud kompas HUD kompas displej. Dosahuje 5 násobně rychlejší GPS aktualizaci, elektronický kompas se v reálném čase zobrazuje na obrazovce se schopností indikovat směr, kterým jdete.
auto kalibrace Automatická kalibrace času. Přijímá signály GPS a zaznamenává "čas" a datum "a ukládá automaticky do Autokamera.
ochrana heslem password Ochrana heslem. Tato funkce umožňuje vlastníkovi hesla ochránit nastavení ovládání nebo další provozní nastavení, změnu nebo vymazání videa nebo obrazových datových souborů.
3 palcový široký displej 3 "super velký displej. S větší zobrazovací plochou. Širokoúhlý 16:9, nabízí větší displej pro přehrávání videa.
anti glare proti oslňující design Anti-oslňující zpětné zrcátko. Při jízdě v noci světla aut jezdících vzadu vždy oslepují řidičů. DOD RX7W + disponuje zrcadlem, které má povrch tvořen vícevrstvým vakuovým nanášením. Tento design efektivněji cloní světla aut vzadu.
micro sd karta 32gb Podporuje Micro SD kartu až do 32GB.
editace souborů vlastna znacka Funkce vlastní editace videa. Můžete video označit svým jménem, ​​vložit značku auta, nebo Vaše identifikační číslo.
g senzor ochrana při nárazu G-senzor ochrany dat při nárazu.
Při nárazu, nouzovém brzdění nebo naklonění automobilu bude automaticky chránit všechny uložené a aktuální video soubory. Prostřednictvím této funkce důležité soubory nebudou odstraněny ani přepsány v nahrávání v časové smyčce.
zvuk on / off
Manuální SOS ochrana. V případě nouze umožňuje uživatelům chránit existující soubor dlouhým stisknutím tlačítka "SOS", uchovejte soubor z nahrávací smyčky proti jeho přepsání.
otocnz objektiv a velcro design Všesměrový otočný objektiv a nahrávání. Patentovaná konstrukce - fixace na suchý zip. Tento desig elimunuje deformaci úchytů v důsledku vystavení slunečnímu záření
nahravanie při detekci pohybu Nahrávání při detekci pohybu. Nahrávání videa se spustí automaticky při pohybu vozidla, bez stisknutí jakéhokoliv tlačítka.

DOD LS460W PC software - DOD player

DOD LS460W PC software

 

Specifikace:
Video Rozlišení 1920x1080 @ 30fps, 1280x720 @ 30fps, 1280X720 @ 60fps, 848x480 @ 30fps, 640x480 @ 30fps
Sensor 3 megapixelový 1/3 "CMOS
Širokoúhlý objektiv 140 °
LCD 3 "displej 16:9 širokoúhlá obrazovka
Komprimovaný formát videa - H.264
Formát videa MOV
Podpora HDMI
Výstup režim 1080p/720p/WVGA/VGA
Kompozice: NTSC / PAL
Foto rozlišení 1.3, VGA, 2M, 3M, 5M, 8M, 10M, 12M
Podporuje - externí Micro SDHC Class 10 (podpora až 32 GB)
Vestavěný mikrofon / reproduktor
Tlačítko elektronické závěrky
Rychlost závěrky 1/2-1/1000 sekund
Konektor USB 2.0/HDMI/AV
Vestavěná vysokokapacitní baterie 3.7V 500mAh
USB 2.0 vysokorychlostní přenos
Napájení 5V 1A
Velikost 308x82x19 mm
Hmotnost 270 g
Provozní teplota -30 ° C ~ 80 ° C


Balení obsahuje:
1x Kamera do auta RX7W +
1x přídavný GPS modul
1x Uživatelský manuál
1x Autonabíječka

 


auto-kamera.cz logo

Recenze a Test DOD RX7W od portálu - Auto-kamera.cz

"Pro volbu autokamery ve zpětném zrcátku bychom DOD RX7W jednoznačně doporučili. Oproti levnějším neznačkovým výrobkům nabízí kvalitní obrazový záznam, spolehlivé funkce, které od kamery do auta očekáváte, bezproblémové technické zpracování. Kamera je velmi nenápadná, svou roli při umístění v zrcátku plní přesně podle očekávání."

Čti celou recenzi DOD RX7W na auto-kamera.cz

 

Darčrkové reklamní předměty

Komentáře

Další produkty

Kategorie

Nejprodávanější