DOD přináší nový koncept v podobě duální Wifi kamery RC500S

28. 6. 2017

Společnost DOD přináší na trh nový koncept duální Autokamera s názvem RC500S či LS500W. Tato Autokamera je plná technických vylepšení, které Vám umožní ještě lepší sledování Vašeho vozidla na silnicích i na parkovišti. Kamera je vybavena dvěma objektivy ve FULL HD rozlišení, které snímají přední i zadní část vozu. Záznam se ukládá na MicroSD kartu přičemž Autokamera podporuje velikost karet až do 128GB.


dod rc500s kamera do auta


O kvalitní obraz i ve špatných světelných podmínkách se postará kromě vysoce světelného objektivu s clonovým číslem až f / 1,6 nový senzor SONY STARVIS a citlivost ISO až do 1280 0. Kromě technologie kompenzace protisvětla WDR je k dispozici i polarizační filtr což zaručí kvalitní obraz iv protisvětle bez odlesků.

wifi aplikace dod rc500

Nová RC500S disponuje objektivem s úhlem pohledu až 145 ° na přední a 140 ° na zadní kameře. Novinkou na této Autokamera je také vylepšený parkovací mód, který se spustí 10 minut po opuštění vozidla. V případě detekce pohybu ať už na přední resp. zadní kameře nebo nárazu začne nahrávat video. Autokamera začne nahrávat už 15 sekund před tím než je zaznamenán pohyb, nebo náraz co Vám zaručí, že budete mít záznam o tom co se stalo od začátku do konce. Podmínkou je aby byla kamera napájena přes autobaterii pomocí sady kabelů pro trvalou instalaci ve vozidle DOD DP4.

parkovací mod dod kamery


Její opravdu mini rozměry ji předurčují k tomu, že je zcela nenápadná a v autě si ji skoro nevšimnete. To dělá z nové Autokamera DOD RC500S nového lídra na trhu v rámci bezpečnosti nejen díky záznamu videa z průběhu cesty, ale i monitorování auta ve vaší nepřítomnosti.


Více info o DOD RC500S či DOD LS500W