Pozor na padělky!

 

UPOZORŇUJEME na skutečnost, že v poslední době se rozšířil prodej produktů značky DOD iu neoficiálních prodejců, kteří zboží nabízejí za výrazně nižší ceny a pravděpodobně se jedná se o padělky produktů, které nepocházejí z oficiální distribuce DOD TECH Co, Ltd. Jedná se zejména o zahraničních převážně čínských prodejců.

Media Leaders s.r.o, jako oficiální distributor značky DOD pro ČR a SR, neneseme v žádném případě odpovědnost za problémy, které vám mohou nastat při takovém nákupu a může se vám stát, že budete mít problém s případnou reklamací, nebo nebudete moci uplatnit reklamaci vůbec. Více info naleznete na oficiální stránce DOD-TEC.com

 

Nejen zahraniční, ale i náš domácí trh je místy přesycen padělky známých značek. Někdy je proto velmi obtížné rozeznat, co kupujete. Je kamera DOD opravdu od originál výrobce DOD-TECH, nebo je to levná napodobenina? Zárukou nemusí být ani to, zda si ji koupíte v kamenném obchodě u nás či v zahraničí. Takže se už nedejte doběhnout a nainstalujte si Slovenské aplikaci do Vašeho smartphonu s názvem CONFIRM, která Vám pomůže ověřit i originalitu kamer DOD.

 

CONFIRM logo

 

Naši zákazníci nás často oslovují s otázkou jak si mohou ověřit tuto originalitu. Proto jsme se do boje proti prodeji napodobenin a neoriginálních produktů zapojili i my. Ve spolupráci s firmou confirm, jsme vytvořili databázi produktů značky DOD. Stačí si jen nainstalovat aplikaci do vašeho mobilního zařízení a prostřednictvím jednoduchých kroků si můžete ověřit všechny potřebné informace o kameře DOD. Každá z našich kamer obsahuje kromě čárového kódu i unikátní sériové číslo, které touto aplikací odskenujete. Zobrazí se Vám informace o výrobci, distributorovi i prodejnu v níž má daný produkt nacházet. Na základě těchto informací si ověříte nejen zda je produkt originální, ale jestli jste ho koupili také na uvedeném místě. Proto neváhejte s instalací této šikovné aplikace a pomozte nám i Vám s bojem proti padělkům.

 

QR kody CONFIRM

dod kamery CONFIRM ověření

 

Více informací naleznete na stránce výrobce http://confirme.org/sk, nebo rovnou stahujte pomocí QR kódů pro android a iOS

 

 

 

 


Doporučujeme nakupovat produkty DOD jen od autorizovaných prodejců! Kompletní seznam oficiálních prodejců značky DOD v ČR najdete ZDE!