Ověření originality kamer značky DOD

29. 9. 2015

Nejen zahraniční, ale i náš domácí trh je místy přesycen padělky známých značek. Někdy je proto velmi obtížné rozeznat, co kupujete. Je kamera DOD opravdu od originál výrobce DOD-TECH, nebo je to levná napodobenina? Zárukou nemusí být ani to, zda si ji koupíte v kamenném obchodě u nás či v zahraničí. Takže se už nedejte doběhnout a nainstalujte si Slovenské aplikaci do Vašeho smartphonu s názvem CONFIRM, která Vám pomůže ověřit i originalitu kamer DOD.

 

CONFIRM logo

 

Naši zákazníci nás často oslovují s otázkou jak si mohou ověřit tuto originalitu. Proto jsme se do boje proti prodeji napodobenin a neoriginálních produktů zapojili i my. Ve spolupráci s firmou confirm, jsme vytvořili databázi produktů značky DOD. Stačí si jen nainstalovat aplikaci do vašeho mobilního zařízení a prostřednictvím jednoduchých kroků si můžete ověřit všechny potřebné informace o kameře DOD. Každá z našich kamer obsahuje kromě čárového kódu i unikátní sériové číslo, které touto aplikací odskenujete. Zobrazí se Vám informace o výrobci, distributorovi i prodejnu v níž má daný produkt nacházet. Na základě těchto informací si ověříte nejen zda je produkt originální, ale jestli jste ho koupili také na uvedeném místě. Proto neváhejte s instalací této šikovné aplikace a pomozte nám i Vám s bojem proti padělkům.

dod kamery CONFIRM ověření

 

Více informací naleznete na stránce výrobce http://confirme.org/sk, nebo rovnou stahujte pomocí QR kódů pro android a iOS

 

QR kody CONFIRM