Expedice do Asie: Bronco namísto hotelu

7. 7. 2014

Bronco namísto hotelu

Každý z nás má v sobě špetku dobrodružného ducha. Někteří jej mají podstatně více než ostatní a své sny plné odvahy uskutečňují různými způsoby. Po oslovení účastníky expedice, kteří se rozhodli na svém starém Fordu Bronco procestovat téměř nekonečnou trasu, častokrát pustinou zemí do kterých by většina z nás neměla odvahu ani jen vstoupit, jsme se rozhodli podpořit tuto expedici kamerou do auta DOD LS430W.

Bronco namísto hotelu 1

Doufáme a držíme jim palce aby se dostaly bez problémů do každé části naplánované trasy, která vede téměř až k čínským hranicím. Zároveň věříme, že náš sponzorský dar nebudou muset použít právě na účel, pro který je navržen, ale pouze na uchování pěkných momentů a scenérií z nekonečných kilometrů v dalekých zemích. A pro nás méně odvážné po skončení cesty přineseme sestříhané video z auto-kamery DOD LS430W s najimpozantnejšími a pravděpodobně i napínavými chvílemi.

Bronco namísto hotelu

Ještě jednou přejeme hodně štěstí a plynule ubíhání kilometrů při poznávání východních končin našeho světa a spoustu nezapomenutelných zážitků.

Bronco namísto hotelu

Více informací o průběhu cesty se dozvíte na:

www.bronconamiestohotela.com

www.facebook.com / bronconamiestohotela